Domů » Bleskovky » Samsung omylem zveřejnil promo video ke Galaxy S9, podívejte se na něj

Samsung omylem zveřejnil promo video ke Galaxy S9, podívejte se na něj

Samsung plánuje představit svou vlajkovou loď Galaxy S9 až zítra večer, ale nějakým nedopatřením se mu povedlo zveřejnit promo video již nyní. Video samozřejmě pracovníci rychle odstranili, ale komunita už ho mezitím stihla stáhnout a je tak stále k dispozici.

Video neukazuje nic nečekaného, většinu novinek už odhalily předchozí úniky informací. Velká pozornost je věnována produktivnímu využití — Samsung ve videu prezentuje split screen režim, novou základnu DeX Pad, funkce rozšířené reality a podobně. Reklamní video ukazuje také možnost odemykání obličejem a vodotěsnost přístroje. Nechybí ani zmínka o vylepšeném hlasovém asistentovi Bixby.

Už zítra: těšte se na exkluzivní první dojmy ze Samsungu Galaxy S9 & S9 Plus

Zajímavé je také zjevné zaměření na firemní využití, poměrně velká část videa je věnována variantě Enterprise Edition, která přichází s lepším zabezpečením, garantovanými bezpečnostními aktualizacemi na čtyři roky a možností spravovat přístroj vzdáleně z IT oddělení vaší firmy.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

6 komentářů

  1. No jistě. Omylem. To určitě. Tomu ještě někdo věří? Je to jen součást reklamní kampaně. Nic víc, nic míň.

    • ty ses dobre vyschyzovanej :-) určitě by chtěli aby jim to leaklo.

    • Takhle to ale dělá více výrobců z různých odvětví. Všimni si ;-)

    • No jistě že ne omylem, tohle je jen kampaň pro IQ tyqe, kteří tomu věří.

  2. tak, tak je to reklamní součástí strategie….taky nechápu, že jsou pořád jedinci, kteří věří, že jde o leak.

  3. Jsou a Mardy, je toho zářným příkladem ????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).