Domů » Bleskovky » Samsung omylem zveřejnil promo video ke Galaxy S9, podívejte se na něj

Samsung omylem zveřejnil promo video ke Galaxy S9, podívejte se na něj

Samsung plánuje představit svou vlajkovou loď Galaxy S9 až zítra večer, ale nějakým nedopatřením se mu povedlo zveřejnit promo video již nyní. Video samozřejmě pracovníci rychle odstranili, ale komunita už ho mezitím stihla stáhnout a je tak stále k dispozici.

Video neukazuje nic nečekaného, většinu novinek už odhalily předchozí úniky informací. Velká pozornost je věnována produktivnímu využití — Samsung ve videu prezentuje split screen režim, novou základnu DeX Pad, funkce rozšířené reality a podobně. Reklamní video ukazuje také možnost odemykání obličejem a vodotěsnost přístroje. Nechybí ani zmínka o vylepšeném hlasovém asistentovi Bixby.

Už zítra: těšte se na exkluzivní první dojmy ze Samsungu Galaxy S9 & S9 Plus

Zajímavé je také zjevné zaměření na firemní využití, poměrně velká část videa je věnována variantě Enterprise Edition, která přichází s lepším zabezpečením, garantovanými bezpečnostními aktualizacemi na čtyři roky a možností spravovat přístroj vzdáleně z IT oddělení vaší firmy.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments