Samsung omylem ukázal tablet Galaxy Tab S8 Ultra, snímek potvrdil kontroverzní prvek

galaxy tab

Ačkoli segmentu tabletů výrazně dominuje Apple se svým iPadem, Samsung patří se svými zařízeními mezi důstojnou konkurenci. Chystaný Galaxy Tab S8 Ultra před pár dny takřka kompletně unikl na veřejnost, díky čemuž jsme se mohli podívat nejen na rendery prémiového tabletu, ale zjistili jsme také celou řadu parametrů.

Samsung Leaked Tab S8 Ultra
Snímek se Samsungem Galaxy Tab S8 Ultra v pozadí

Bystrému oku redaktorů serveru 91mobiles ale neuniklo, že Samsung si ze zachováním tajemství také neví úplně rady. Na stránce technické podpory Bixby Voice se totiž objevil snímek, který nejen ukazuje fungování služby v praxi, ale v pozadí zobrazuje neznámý tablet. Tím je podle všeho nepředstavený Galaxy Tab S8 Ultra.galaxy tabNepřehlédněte

Samsung Galaxy Tab S8 v kompletním úniku. Má se iPad Pro začít bát?

Z poměrně malého snímku by konkrétní model bylo obtížné rozeznat, kdyby na něm nebyl vidět kontroverzní výřez, jenž podle spekulací má být v rámci tabletů od Samsungu poprvé představen právě u Galaxy Tab S8 Ultra. Ačkoli se korejský gigant v loňském roce nechal slyšet, že má úniků informací o nepředstavených zařízeních už dost (v rámci čehož také změnil svou strategii), evidentně se mu stále nedaří na nechtěné zveřejňování informací vyzrát.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku