Domů » Bleskovky » Samsung omylem prozradil dostupnost a cenu chytrého reproduktoru Galaxy Home Mini

Samsung omylem prozradil dostupnost a cenu chytrého reproduktoru Galaxy Home Mini

Samsung na své stránce nechtěně prozradil dostupnost a cenu chytrého reproduktoru Galaxy Home Mini. Na nyní již staženém webu se uvádělo, že zařízení vstoupí do prodeje v Jižní Koreji 12. února a bude stát 99 000 wonů (v přepočtu necelých 2 tisíce korun). Stránka se nezmiňovala o jeho dostupnosti na jiných trzích.

galaxy home mini

Zařízení bude podle neoficiálních informací disponovat čtyřmi IR vysílači, které mu umožní ovládat přístroje s infračerveným portem, a to prý i bez síťového připojení. Měl by podporovat hlasového asistenta Bixbyho a z hlediska designu být podobný reproduktoru Google Nest Mini. Galaxy Home Mini byl ohlášen minulý rok jako menší verze (před téměř dvěma lety oznámeného) reproduktoru Galaxy Home, jehož dostupnost ani cena není v tuto chvíli známa.

Martin Duchoslav

Diskuze k článku

  1. No s Bixbim to bude pecka… :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).