Domů » Bleskovky » Samsung obnovuje aktualizaci Galaxy S8 a S8+ na Android Oreo

Samsung obnovuje aktualizaci Galaxy S8 a S8+ na Android Oreo

Minulý týden Samsung vydal Android Oreo pro smartphony Galaxy S8 a S8+, vzápětí ji však kvůli množícím se stížnostem na nepředvídatelné restarty musel stáhnout. Nyní se zdá, že se podařilo nepovedený update napravit.

Korejský gigant vydal nové verze firmwaru, konkrétně G950FXXU1CRB7 pro Galaxy S8 a G955XXU1CRB7 pro Galaxy S8+. Aktualizace se stáhne jak na telefony, které ještě Oreo nemají, tak na ty, které jej stihly nainstalovat ještě před odstraněním z aktualizačních serverů. V druhém případě zabírá update něco málo přes 500 MB.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. A je doma ….

  • Ty máš S8/S8+?
   Jak jsi s přístrojem spokojený hele?

  • Mám S8, distribuce Německo.
   Naprosto spokojený, slovy jednoho trouby : nejlepší, nejrychlejší , nejbezpečnější atd .. TOP fotky, super displej – jen občas nasere zahnutý displej, když je malinkatý křížek v rohu displeje, naštěstí to je 2x za měsíc u nějaké neaktualizované apky.
   Ps: Nebyl jsem v betě.

 2. tak ze uz muzu cekat nebo je to jen pro ty beta?

 3. SLOVovca
  Tak moc děkuji za info chlape, tohle rád čtu.
  Já si s S8 pohrával nedávno na prodejně a hodně se mi zamlouval.
  Ještě se rozhodují, že bych koupil.S7 uvidím.

  • potřeboval jsem výměnu své staré S4, ale protože nechci zahnutý display a čtečku chci ve předu, tak jsem šel do „rovný“ S7, snad stihnu i cashback, takže bude za míň :-)… zatím spokojenost a doufám, že taky v brzké době dostane Oreo

 4. Já mám ofiko CZ distribuci a update zatím nikde, tak jsem zvědav kdy se to „došnečí“ i na CZ trh.

  • Vždycky jdou dřív německo s polskem, později CZ … tak cca. 14 dní

 5. Marek Studnicka

  Stále nic,odhaduju tak týden

 6. Týden pryč a nic

  • Mám distribuci odněkud z Dubaie (DUAL SIM) a taky stále nic :-(

  • Oreo je super, posouvá vpřed ten nejlepší, nejrychlejší, nejstabilnejsi a nejbezpečnější systém na světě. Skvělá práce od Samsungu, tleskám

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).