Cena:

Samsung Night: Získejte model Galaxy beam za sníženou cenu

Samsung si ve spolupráci s Mobil Pohotovostí na dnešní večer připravil zajímavou akci s názvem Samsung Night, ve které máte možnost získat smartphone Galaxy beam s vestavěným projektorem za cenu 1 990 Kč (původní cena je 12 990 Kč). Má to však jeden háček, za sníženou cenu Galaxy Bean dostanete v případě, že od vás Mobil Pohotovost vykoupí váš současný telefon podle jejich ceníkových tabulek.

 

Pokud si například necháte vykoupit Samsung Galaxy S II, jehož oficiální výkupní cena je 5 500 Kč, Mobil Pohotovost vám tuto cenu zdvojnásobí (11 000 Kč) a vy následně doplatíte rozdílovou cenu Galaxy beamu (12 990 – 11 000 = 1 990 Kč). Kompletní informace o akci a ceník vykupovaných telefonů najdete na webu mp.cz.

 

Tato akce platí pro prvních 100 zájemců, kteří se v pondělí 6. srpna 2012 dostaví do prodejny Mobil Pohotovost mezi 21. a 24. hodinou (Nádražní 116, Praha 5). Od 20:00 bude pořadí zájemců stanoveno pomocí lístku s přiděleným pořadovým číslem.

Sleva ve výši DPH

Vybrané telefony od Samsungu budete během této akce moci zakoupit za cenu poníženou o DPH. Akce se vztahuje na modely Galaxy S III, Galaxy S II, Galaxy Ace 2, Galaxy mini2 a Galaxy Note. V tomto případě je akce omezena na 25 kusů od každého telefonu.

Zdroj: tisková zpráva MP

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.