Domů » Bleskovky » Samsung Night: Získejte model Galaxy beam za sníženou cenu

Samsung Night: Získejte model Galaxy beam za sníženou cenu

Samsung si ve spolupráci s Mobil Pohotovostí na dnešní večer připravil zajímavou akci s názvem Samsung Night, ve které máte možnost získat smartphone Galaxy beam s vestavěným projektorem za cenu 1 990 Kč (původní cena je 12 990 Kč). Má to však jeden háček, za sníženou cenu Galaxy Bean dostanete v případě, že od vás Mobil Pohotovost vykoupí váš současný telefon podle jejich ceníkových tabulek.

 

Pokud si například necháte vykoupit Samsung Galaxy S II, jehož oficiální výkupní cena je 5 500 Kč, Mobil Pohotovost vám tuto cenu zdvojnásobí (11 000 Kč) a vy následně doplatíte rozdílovou cenu Galaxy beamu (12 990 – 11 000 = 1 990 Kč). Kompletní informace o akci a ceník vykupovaných telefonů najdete na webu mp.cz.

 

Tato akce platí pro prvních 100 zájemců, kteří se v pondělí 6. srpna 2012 dostaví do prodejny Mobil Pohotovost mezi 21. a 24. hodinou (Nádražní 116, Praha 5). Od 20:00 bude pořadí zájemců stanoveno pomocí lístku s přiděleným pořadovým číslem.

Sleva ve výši DPH

Vybrané telefony od Samsungu budete během této akce moci zakoupit za cenu poníženou o DPH. Akce se vztahuje na modely Galaxy S III, Galaxy S II, Galaxy Ace 2, Galaxy mini2 a Galaxy Note. V tomto případě je akce omezena na 25 kusů od každého telefonu.

Zdroj: tisková zpráva MP

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Luke (neregistrovaný)

  Nejbližší PONDĚLÍ 10.srpna je až v roce 2015 :)

 2. Prodám Samsung Galaxy S2 za 5500,-

  Doplatím 1990,- a budu mít Galaxy Beam za 7490,- (Nebo spíše 8490,-, jelikož S2 se dá prodat za víc než 5500,- :) )

  Beam o cca 3000,- levnějsí, ale rozhodně to není 1990,-.

  MP = Mobilní podvodníci?

 3. Taky z nic nemám dobrý pocit zvláštně při reklamacích se tam člověk cítí, tak kdyby ho měli zmlátit někde ve skladu, ona ta hezká prodejna je jenom na ty jejich dobře koupený telefony.

 4. Invoker (neregistrovaný)

  Takže ani za 2 Galaxy bííímy bych nedal svou S2 z ruky..jistě to bylo pouze informativně jak to funguje,ale zrovna dávat jako příklad prodeje S2 je mimo.Chtěl bych vidět toho kdo by to udělal =o))))

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).