Domů » Bleskovky » Samsung naděluje: k nákupu smartphonu řady Galaxy S10 získáte bezdrátová sluchátka AKG

Samsung naděluje: k nákupu smartphonu řady Galaxy S10 získáte bezdrátová sluchátka AKG

Dnešním dnem Samsung odstartoval novou akci, v rámci které k nákupu jakéhokoli smartphonu z řady Galaxy S10 získáte jako dárek nová sluchátka AKG Y500 v hodnotě 3 999 Kč. Nabídka je platná do vyčerpání zásob. K nákupu Galaxy S10 dále obdržíte i čtyřměsíční přístup na YouTube Premium v hodnotě 716 Kč.

Samsung naděluje: k nákupu smartphonu řady Galaxy S10 získáte bezdrátová sluchátka AKG
Samsung naděluje: k nákupu smartphonu řady Galaxy S10 získáte bezdrátová sluchátka AKG

Speciální nabídka je omezena počtem kusů a pro získání sluchátek není potřeba žádná registrace. Zákazník sluchátka obdrží přímo při odběru na prodejně u vybraných partnerů nebo mu přijdou společně se zakoupeným telefonem poštou. Při nákupu nového telefonu Galaxy S10 pak mohou zákazníci využít i slevu až 8 000 Kč za odprodej staršího zařízení. Více informací je k dispozici na NovySamsung.cz.


4 měsíce YouTube Premium zdarma

Noví majitelé telefonů Galaxy S10 a tabletů Tab S5e si budou moci užívat nových prémiových služeb platformy YouTube po 4 měsíce naprosto zdarma. Pro zákazníky, kteří nabídky využijí, to znamená úsporu ve výši 716 Kč. Bezplatnou trial verzi YouTube Premium aktivujete skrze nastavení svého účtu přímo v aplikaci YouTube.

Získáte možnost poslouchat videa na pozadí, stahovat je do režimu offline a sledovat vše bez reklam. Předplatné YouTube Premium dále zahrnuje i YouTube Music, novou aplikaci na streamování hudby, kterou je nutné do telefonu stáhnout a nainstalovat.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

YouTube Music
YouTube Music
Autor: Google LLC
Cena: zdarma

Testovat nové prémiové funkce YouTube po dobu dvou měsíců pak mohou i zákazníci, kteří si v termínu od 20. února 2019 do konce února 2020 pořídí, nebo již pořídili, jakýkoliv z dalších telefonů nebo tabletů Samsung Galaxy. Hodnota služby je v tomto případě 358 Kč.

Aby mohl zákazník využít bezplatnou verzi YouTube Premium, musí splňovat dvě podmínky, a to že během předchozích 12 měsíců neměl YouTube Premium zakoupeno, případně již nevyužil zkušební období na 1 měsíc zdarma, který je k dispozici pro uživatele všech ostatních zařízení na trhu. Po skončení zkušebního období bude zákazníkovi automaticky účtován standardní měsíční poplatek ve výši 179 Kč za měsíc, pokud ho nezruší kdykoli před jeho skončením.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. Ti vybraní partneři jsou kdo? Zajímalo by mě, zda akce opět neplatí u O2, kde je v o2extravyhody sleva 3000 na S10ky, ale když byla akce na Galaxy Buds zdarma, tak v O2 akce neplatila (O2 nebylo v seznamu partnerů). Chápu, že slevy asi nejde kombinovat, ale zmíněno někde v pravidlech samsungu by to asi být mohlo.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *