Domů » Bleskovky » Samsung na webu omylem prozradil jména chystaných novinek

Samsung na webu omylem prozradil jména chystaných novinek

Už příští týden budou představeny nové smartphony od Samsungu. Dlouze se spekulovalo, jak se budou jmenovat; pro dodržení posloupnosti pojmenování vlajkové řady by bylo logické užít Galaxy S11, ovšem v posledních týdnech se spíše věří označení Galaxy S20. Nyní přišla poměrně jasná odpověď přímo od Samsungu.

Korejský gigant omylem vypustil na některé jazykové mutace svých webových stránek obrázky chystaného příslušenství s popisky. I když produktové stránky chystaného příslušenství posléze smazal, screenshoty některých zůstaly uchovány. Můžeme si tak „oficiálně“ potvrdit, že letošní vlajkové modely skutečně ponesou označení Galaxy S20, zatímco chystané véčko se bude jmenovat Galaxy Z Flip. Žádné překvapení alespoň v této oblasti se příští týden konat nebude.

Tisková konference je naplánována na 11. února v San Franciscu, kde nebude chybět ani naše redakce. Ihned po představení se tedy můžete těšit na podrobný videopohled a články s prvními dojmy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).