Domů » Bleskovky » Samsung Members: nová aplikace pro majitele smartphonů řady Galaxy

Samsung Members: nová aplikace pro majitele smartphonů řady Galaxy

Samsung představil novou mobilní aplikaci pro operační systém Android, která je určena především pro majitele smartphonů z modelové řady Galaxy. Nástroj s názvem Members má být dle slov výrobce jakousi branou do ekosystému produktů tohoto jihokorejského výrobce a zaměřuje se zejména na podporu produktů, užitečné tipy a především základní diagnostiku.

Samotná aplikace je rozdělena do těchto částí:

Podpora

 • najde odpovědi na nejčastější otázky a informace, jak si nastavit smartphone,
 • může svůj smartphone diagnostikovat a optimalizovat,
 • může jednoduše kontaktovat servisní středisko nebo infolinku (telefonicky, on-line chat), případně může nalézt nejbližší servisní středisko.

Výhody

 • Samsung bude pravidelně nabízet různé akce, slevy a benefity věrným zákazníkům.
 • Benefity se budou průběžně obměňovat.
 • Součástí výhod je i prémiový servis Moje Galaxy pro majitele Galaxy S8 a S8+.
 • Aktuálně je k dispozici více než 2000 bezplatných motivů a tapet pro Galaxy S8 nebo exkluzivní nabídka her pro majitele Galaxy zařízení.

Novinky a tipy

 • Formou krátkých a poutavých článků se majitelé například dozvědí, jak zachytit nejlepší fotografii za zhoršených světelných podmínek, jak ovládat fotoaparát hlasem nebo jak prodloužit výdrž baterie. Mezi novinkami najdou zajímavé články z oblasti módy, hudby, filmu, fotografie, životního stylu, gamingu, cestování, sportu, meditace nebo o historii společnosti Samsung.

Diagnostika

 • Testované položky – baterie, Bluetooth, Wi-Fi, snímače, dotyková obrazovka, hardwarová tlačítka, vibrování, mikrofon, reproduktor, fotoaparát, porty, SIM karta a další.
 • Umožňuje vyčistit paměť a odinstalovat nepoužívané aplikace.
Samsung Members
Cena: zdarma

Aplikace Samsung Members umožňuje pozvat i další členy, sdílet s nimi názory a diskutovat o rozmanitých tématech v tomto prostoru. Zároveň je možné přidávat na kartu další produkty, které jsou zaregistrované u vašeho profilu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Tak kdy přijde nějaký ucho s poznámkami o nějakém sektářském stánku, stodole pro stádo, apod. chytrosti?:)

 2. Tahle aplikace vyšla už se Samsungem Galaxy S7, takže je venku cca rok a čtvrt. Gratuluji.

 3. A když se podíváte na hodnocení, zjístite že aplikace stojí za houno jako vždy od Samsungu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).