Domů » Bleskovky » Samsung a LG na CES s prázdnou nepřijedou. Jaké telefony do Vegas přivezou?

Samsung a LG na CES s prázdnou nepřijedou. Jaké telefony do Vegas přivezou?

Zástupce Samsungu před nedávnem potvrdil, že se na veletrhu CES nových vlajkových smartphonů Galaxy S9 a S9+ nedočkáme, to však neznamená, že korejský gigant přijede do Vegas s prázdnou. Podle informací obvykle dobře informované stránky ETNews využije lednového veletrhu k představení nových smartphonů střední třídy Galaxy A8 a A8+.

Nová „áčka“ budou vycházet z letošních vlajkových modelů, zdědí po nich např. bezrámečkové infinity displeje s poměrem stran 18,5:9, čtečku otisků prstů na zádech a USB-C konektor. Vzhledem k zařazení však nedostanou takovou porci výkonu, zahnuté displeje a fotoaparáty hodné vlajkových smartphonů. I tak se má jednat o velmi zajímavou střední třídu, která stejně jako minulá generace potěší voděodolností.

Nový smartphone má na veletrh CES přivézt korejský konkurent Samsungu, společnost LG. Očekáván je nový model K10, který však podle ETNews nepodlehne současným trendům a použije 5,3″ displej s klasickým poměrem stran 16:9 a Full HD rozlišením. Telefon má dále dostat čtyřjádrový procesor, 3 GB RAM a 32GB paměť. Potěšit má i FM rádio a NFC s podporou plateb LG Pay a Android Pay.

Veletrh CES se bude konat od 9. do 12. ledna, takže se nových korejských smartphonů dočkáme za necelý měsíc.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. However, the K10 will reportedly have a few extra bells and whistles such as support for LG Pay and FM radio.

  2. Samsung tam bude mít nejošklivější mobil :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).