Sledujte nás na YouTube

Samsung láká na prodej nových modelů V ČR: Videomapping, virtuální realita a soutěž o 6 kusů Galaxy S6

Samsung v souvislosti se zahájením prodeje smartphonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge na českém trhu připravil speciální program pro veřejnost. Každý večer od středy 15. do pátku 17. dubna bude probíhat mezi 20. a 23. hodinou promítání spotů s prvky videomappingu na vodárenskou věž u Galerie Mánes. Navíc od 15. do 16. dubna bude v prostorách Galerie Mánes probíhat výstava nových modelů Galaxy S6 a S6 edge, včetně jejich příslušenství. 

Výstava novinek Samsung Galaxy S6 a S6 edge v Galerii Mánes bude probíhat ve středu a ve čtvrtek 15. – 16. dubna od 10.00 do 21.00 hodin. Ta bude navíc doplněna soutěží o 6 kusů modelu Galaxy S6, přičemž vyhrát může skutečně každý. Stačí zodpovědět soutěžní otázku a zatočit si na výherním kole.

V Galerii Mánes mohou zájemci navštívit tzv. „Experience“ zónu, ve které se budou nacházet velké stoly s mobilními telefony Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Opodál se bude nacházet „Chill out“ zóna, kde si budou moci zájemci vyzkoušet mobilní virtuální realitu s Gear VR.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. pet (neregistrovaný)

    no spis by mel lakat na s7 opravujici chyby a prinasejici konecne neco k lepsimu :-)))

    ne tak obri ramecky, ip 68, displej 5,5 :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *