Domů » Bleskovky » Samsung láká na prodej nových modelů V ČR: Videomapping, virtuální realita a soutěž o 6 kusů Galaxy S6

Samsung láká na prodej nových modelů V ČR: Videomapping, virtuální realita a soutěž o 6 kusů Galaxy S6

Samsung v souvislosti se zahájením prodeje smartphonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge na českém trhu připravil speciální program pro veřejnost. Každý večer od středy 15. do pátku 17. dubna bude probíhat mezi 20. a 23. hodinou promítání spotů s prvky videomappingu na vodárenskou věž u Galerie Mánes. Navíc od 15. do 16. dubna bude v prostorách Galerie Mánes probíhat výstava nových modelů Galaxy S6 a S6 edge, včetně jejich příslušenství. 

Výstava novinek Samsung Galaxy S6 a S6 edge v Galerii Mánes bude probíhat ve středu a ve čtvrtek 15. – 16. dubna od 10.00 do 21.00 hodin. Ta bude navíc doplněna soutěží o 6 kusů modelu Galaxy S6, přičemž vyhrát může skutečně každý. Stačí zodpovědět soutěžní otázku a zatočit si na výherním kole.

V Galerii Mánes mohou zájemci navštívit tzv. „Experience“ zónu, ve které se budou nacházet velké stoly s mobilními telefony Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Opodál se bude nacházet „Chill out“ zóna, kde si budou moci zájemci vyzkoušet mobilní virtuální realitu s Gear VR.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. pet (neregistrovaný)

    no spis by mel lakat na s7 opravujici chyby a prinasejici konecne neco k lepsimu :-)))

    ne tak obri ramecky, ip 68, displej 5,5 :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).