Samsung k tabletům Galaxy Tab S nabídne zdarma ochranné pouzdro a 32GB kartu

V České republice se brzy začne prodávat nová řada tabletů Galaxy Tab S (preview). Výrobce si pro první zájemce připravil drobné překvapení. Zákazníci, kteří si některý z tabletů předobjednají v kterémkoliv ze značkových kamenných obchodů Samsung Brand Store (nutné objednat osobně na pobočce) nebo v eshopu Alza.cz (klasická předobjednávka), dostanou zdarma polohovací pouzdro Book Cover (pro bílý tablet bílé pouzdro, pro černý tablet pouzdro v barvě titanium bronze) a 32GB microSD kartu. Tyto dárky získají v době převzetí v případě zaplacení objednaného tabletu předem. Akce platí pouze do oficiálního začátku prodeje zařízení, tedy do 18. července 2014. 


Nová řada tabletů bude lákat na jemný Super AMOLED displej s rozlišením 2560 x 1600 px

Polohovací pouzdro Book Cover, které mohou zákazníci získat zdarma, se přizpůsobí třem různým úhlům pohledu. Standardní cena pouzdra pro tablet velikosti 10,5 palce je 1 599 Kč s DPH, cena pouzdra pro velikost tabletu 8,4 palce je 1 399 Kč s DPH.

 

Tablety budou dostupné v různých verzích podle možnosti připojení: WiFi nebo WiFi/LTE. K dispozici bude s kapacitou 16 GB + MicroSD (až 128 GB) v bronzové nebo bílé barvě.

Na českém trhu budou tablety k dispozici v těchto variantách:

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku