Samsung Gear Fit: Chytrý sportovní náramek nakonec nabídne i režim zobrazení „na výšku“

V redakci brzy začneme testovat chytrý sportovní náramek Gear Fit od Samsungu, který byl představen na konci února v Barceloně. V té době bylo z náramku možné informace číst pouze v režimu „naležato“ a spousta novinářů upozorňovala na to, že by nebylo od věci nabídnou také režim zobrazení na výšku, ve kterém se sice na displej nevejde tolik informací, ale při nošení na ruce může být čtení o něco pohodlnější (přepnou se kompletně všechny nabídky).

Na námi testovaném vzorku zatím možnost přepnutí zobrazení do režimu „na stojato“ chybí, Samsung by to měl ale brzy vyřešit prostřednictvím systémové aktualizace. Připomínáme, že náramek Gear Fit se v České republice začíná prodávat už za dva dny, tedy 11. dubna společně se Samsungem Galaxy S5. A pro prvních 120 zájemců o tento smartphone si jihokorejský gigant připravil speciální akci, při které mohou chytrý náramek získat zcela zdarma (více informací). Jeho standardní cena je 4 999 Kč.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Pavel (neregistrovaný)

    Dobrý den, takže už náramek testujete? I Gear 2? Kdy bude recenze venku?

  2. mino (neregistrovaný)

    Dúfam že do leta zlacnie

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *