Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Win: Čtyři jádra, dualSIM a velký displej

Samsung Galaxy Win: Čtyři jádra, dualSIM a velký displej

Samsung představil nový smartphone Galaxy Win s operačním systémem Android 4.1, čtyřjádrovým procesorem, který je taktován na frekvenci 1,2 GHz, a 4,7″ TFT displejem, bohužel jen s WVGA rozlišením. Ve výbavě dále nechybí 5Mpx fotoaparát s autofocusem, 8 GB interní paměti s možností rozšíření skrze microSD karty, Bluetooth 3.0, GPS a 2000mAh akumulátor. Kromě klasické verze se Galaxy Win bude prodávat i ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu. Celkové rozměry telefonu jsou 133,3 x 70,7 x 9,65 mm, hmotnost včetně akumulátoru 144 gramů.

  
Samsung Galaxy Win v dualSIM variantě

Telefon bude k dispozici ve dvou barevných variantách – bílé a šedivé. U českého zastoupení společnosti Samsungu jsme zjišťovali dostupnost na českém trhu a k naší smůle se zde tento kousek vůbec nebude prodávat, což je především u dualSIM varianty škoda.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).