Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Week: k vybraným smartphonům dostanete sluchátka Buds Live

Samsung Galaxy Week: k vybraným smartphonům dostanete sluchátka Buds Live

Korejský gigant Samsung spustil dvoutýdenní akci s názvem Galaxy Week, v rámci níž můžete k vybraným prémiovým telefonům získat sluchátka Galaxy Buds Live (standardní cena 4 490 Kč) zcela zdarma. Akce platí na zařízení z řady Galaxy S21, Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold2 nebo Galaxy Z Flip a trvá od 22. února do 7. března přímo na e-shopu Samsungu či u vybraných partnerů.

Samsung Galaxy Buds Live 025
K prémiovým modelům od Samsungu dostanete Galaxy Buds Live zdarma

Kromě sluchátek nabízí Samsung do konce března také akci Trade-in, v jejímž rámci můžete získat bonus 3 500 Kč k výkupní ceně svého starého mobilního telefonu, pokud si zakoupíte telefon z řady Galaxy S21. Do 9. března také můžete uplatnit 50% slevu na Samsung Care+, která vás ochrání před náhodným poškozením mobilního telefonu po dobu až dvou let.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Na Galaxy Z Fold 2? Co som zmeskal predstavenie ci ako??

  2. Titulek by mel znit: Samsung se opet podbizi, aby ty plastacky prodal.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).