Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Tab 4: Sedmipalcový tablet se odhaluje na nových snímcích

Samsung Galaxy Tab 4: Sedmipalcový tablet se odhaluje na nových snímcích

Spolehlivý zdroj informací o nepředstavených zařízeních – @evleaks, nám naservíroval první dva rendery chystané čtvrté generace řady Galaxy Tab od Samsungu. Na snímcích se ukazuje sedmipalcová varianta v černé i bílé variantě a dle očekávání se po vzhledové stránce příliš neliší od nedávno odhaleného Samsungu Galaxy S5. Záda se nám na renderech sice neukázala, lze ale očekávat, že budou mít obdobně perforovaný povrch jako právě zmiňovaný smartphone.

Naopak po stránce výbavy chystaná novinka rozhodně nemíří tak vysoko, podle dokumentů z certifikace Bluetooth totiž nabídne sedmipalcový displej s rozlišením 1280 x 800 px a blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,4 GHz (pravděpodobně půjde o Exynos 4412 známý ze Samsungu Galaxy S III). V tuto chvíli netušíme, kdy bude tablet představen a stejně tak nemáme žádné informace o dostupnosti a ceně, snad bude ale poslední jmenovaná položka odpovídat výbavě.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. frenzy (neregistrovaný)

    Při prvním pohledu mi to přišlo jako telefon :/ ono i tou velikostí je to blíže telefonu už než tabletu :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).