Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Tab 4: Sedmipalcový tablet se odhaluje na nových snímcích

Spolehlivý zdroj informací o nepředstavených zařízeních – @evleaks, nám naservíroval první dva rendery chystané čtvrté generace řady Galaxy Tab od Samsungu. Na snímcích se ukazuje sedmipalcová varianta v černé i bílé variantě a dle očekávání se po vzhledové stránce příliš neliší od nedávno odhaleného Samsungu Galaxy S5. Záda se nám na renderech sice neukázala, lze ale očekávat, že budou mít obdobně perforovaný povrch jako právě zmiňovaný smartphone.

Naopak po stránce výbavy chystaná novinka rozhodně nemíří tak vysoko, podle dokumentů z certifikace Bluetooth totiž nabídne sedmipalcový displej s rozlišením 1280 x 800 px a blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,4 GHz (pravděpodobně půjde o Exynos 4412 známý ze Samsungu Galaxy S III). V tuto chvíli netušíme, kdy bude tablet představen a stejně tak nemáme žádné informace o dostupnosti a ceně, snad bude ale poslední jmenovaná položka odpovídat výbavě.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. frenzy (neregistrovaný)

    Při prvním pohledu mi to přišlo jako telefon :/ ono i tou velikostí je to blíže telefonu už než tabletu :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *