Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Tab 3 Plus bude mít Full HD Super AMOLED displej (spekulace)

Samsung Galaxy Tab 3 Plus bude mít Full HD Super AMOLED displej (spekulace)

Nedávno jsme vás informovali o chystané třetí generaci oblíbeného tabletofonu Samsung Galaxy Note. Ten by měl být po vzoru dalších letošních produktů jihokorejského giganta vybaven nejspíš Super AMOLED displejem s rozlišením 1920 × 1080 bodů. Jak se ale zdá, výrobce se nehodlá spokojit jen s relativně malými zařízeními a chystá tuto technologii nasadit také do svého nového tabletu s minimálně desetipalcovou úhlopříčkou.

Server SamMobile.com totiž nyní přišel se zprávou od svého zdroje uvnitř Samsungu, podle které firma připravuje nový high-end tablet s označením Galaxy Tab 3 Plus. Ten by měl být vybaven chipsetem Exynos 5. generace a také právě Full HD Super AMOLED displejem, jenž má oslovit uživatele, kteří si tuto technologii oblíbili u jiných zařízení výrobce. Zmíněnému zdroji se však zatím nepodařilo potvrdit jeho úhlopříčkou, s největší pravděpodobností by měla ale činit 10,1, nebo 11,6 palců.

Novinka by prý mohla být představena už v září na veletrhu IFA v Berlíně. O případné ceně se pak raději aní neodvážíme spekulovat.

Miroslav Havlíček

2 komentářů

  1. W8 (neregistrovaný)

    o chvílku im dojdu nápady na nazov amoledu :D

    ved je to stále to isté prepálené zobrazovátko

    :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).