Samsung Galaxy Tab 3 Plus bude mít Full HD Super AMOLED displej (spekulace)

Nedávno jsme vás informovali o chystané třetí generaci oblíbeného tabletofonu Samsung Galaxy Note. Ten by měl být po vzoru dalších letošních produktů jihokorejského giganta vybaven nejspíš Super AMOLED displejem s rozlišením 1920 × 1080 bodů. Jak se ale zdá, výrobce se nehodlá spokojit jen s relativně malými zařízeními a chystá tuto technologii nasadit také do svého nového tabletu s minimálně desetipalcovou úhlopříčkou.

Server SamMobile.com totiž nyní přišel se zprávou od svého zdroje uvnitř Samsungu, podle které firma připravuje nový high-end tablet s označením Galaxy Tab 3 Plus. Ten by měl být vybaven chipsetem Exynos 5. generace a také právě Full HD Super AMOLED displejem, jenž má oslovit uživatele, kteří si tuto technologii oblíbili u jiných zařízení výrobce. Zmíněnému zdroji se však zatím nepodařilo potvrdit jeho úhlopříčkou, s největší pravděpodobností by měla ale činit 10,1, nebo 11,6 palců.

Novinka by prý mohla být představena už v září na veletrhu IFA v Berlíně. O případné ceně se pak raději aní neodvážíme spekulovat.

Autor článku
Miroslav Havlíček
image/svg+xml
+

Kapitoly článku