Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S8 zřejmě MWC nestihne, představen má být na zvláštní akci v dubnu

Samsung Galaxy S8 zřejmě MWC nestihne, představen má být na zvláštní akci v dubnu

Smartphone Samsung Galaxy S8 je jedno z nejočekávanějších zařízení příštího roku – má se jednat o víc než pouhou mezigenerační evoluci, a navíc si korejský gigant potřebuje napravit reputaci po fiasku s Galaxy Note7. Bohužel oba zmíněné důvody zřejmě povedou k pozdější premiéře, než se očekává.

galaxys8
Fanouškovský koncept Samsungu Galaxy S8

Poslední tři generace řady Galaxy S představil Samsung v rámci veletrhu MWC v Barceloně na přelomu února a března, příští model má však podle posledních informací přijít až v příští rok v dubnu. Má se tak stát na separátní akci Unpacked s místem konání v New Yorku. Tato zpráva podle serveru SamMobile vzešla od účastníků zasedání o globální strategii firmy, které se konalo v domovině Samsungu, v Jižní Koreji. Konferenci měl svolat šéf mobilní divize Samsungu Koh Dong-Jin, aby všechny zúčastněné ubezpečil o zpřísnění bezpečnostních podmínek a minimalizování rizikových faktorů před uvedením příští vlajkové lodě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Martin (neregistrovaný)

    Ještě doplňte že cena má mít nárůst až o 20%.

    http://www.phonearena.com/news/Samsungs-Galaxy-S8-to-cost-up-to-20-more-than-S7-series_id89172

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel