Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 přijde na trh v březnu, prozrazuje čínský operátor

Samsung Galaxy S7 přijde na trh v březnu, prozrazuje čínský operátor

I když se dříve spekulovalo o tom, že Samsung představí své nové vlajkové smartphony řady Galaxy S7 už v lednu, nakonec všechny indicie naznačují pozdější termín, nejspíše konec února, kdy se v Barceloně odehraje tradiční veletrh MWC. S tím by korespondoval snímek z tiskové konference China Mobile znázorňující harmonogram příchozích modelů v příštím roce.

  

Samsung Galaxy S7 se v této tabulce nachází v oblasti zařízení s cenou nad 3 000 RMB (11 500 korun bez DHP), do nabídky China Mobile se má dostat v březnu příštího roku, tedy krátce po veletrhu MWC. Ve stejnou dobu má na čínský trh přijít i dvojice nových Samsungů Galaxy A5 a A7, a také Huawei P9, tato trojice se má vejít do cenového rozpětí 1 500 – 3 000 RMB, tedy 5 800 – 11 500 korun bez DPH. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments