Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostávají funkci zabezpečená složka

Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostávají funkci zabezpečená složka

Letošní smartphony Samsung Galaxy řady A přinesly do nadstavby systému Android užitečnou funkci Zabezpečená složka. To je prostor, do kterého lze ukládat citlivé aplikace a soubory, k nimž je přístup podmíněn naskenováním otisku prstu.

Tato aplikace nyní rozšiřuje pole své působnosti a mohou si ji nainstalovat i majitelé modelů Galaxy S7 a S7 edge, najdou ji pod názvem Secure Folder v obchodě Samsung Apps. Po první instalaci je možné do zabezpečené složky přesunout citlivá data, fotografie, kontakty a další položky. Tato data jsou zálohována do cloudu, avšak separátně od nezabezpečených souborů. Pro instalaci je nutné, aby na telefonech běžel operační systém Android ve verzi 7.0.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Moc hezké,až na to,že dodnes není Nougat k dispozici kromě pár vyvolených z O2-to je podpora jak hrom

  2. S7 Nugát je dostupný dávno pro český vodafone. Otázka dní kdy dorazí pro TEL verzi

  3. Adam Vlastnil

    Dostali to co konkurence má už dlouho.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).