Domů » Bleskovky » Samsung pro majitele Galaxy S7 (edge) připravil speciální servisní balíček

Samsung pro majitele Galaxy S7 (edge) připravil speciální servisní balíček

Česká pobočka značky Samsung si pro majitele smartphonů Galaxy S7 a Galaxy S7 edge připravila speciální nabídku týkající se servisních služeb. Každý nový zákazník, který si v období od 11. března do 31. června letošního roku pořídí jeden z těchto smartphonů, získá balíček pojištění proti náhodnému poškození svého telefonu v délce trvání jednoho roku od data nákupu.

Galaxy_S7_edge

Stačí, když si zákazník stáhne aplikaci S7 Agent z Google Play (odkaz naleznete níže) a zaregistruje se dle pokynů. Po vyplnění registrace dojde k aktivaci pojištění mobilního telefonu, které je možné využít například na opravu rozbitých displejů v důsledku upuštění, pádu nebo jiné kolize anebo opravu poškození telefonu způsobeného tekutinami. V rámci balíčku pojištění je stanovena spoluúčast ve výši 990 Kč vč. DPH a krytí poškození je omezeno na jedno poškození za rok.

Orientační cena standardní opravy rozbitého displeje je u Samsung Galaxy S7 3 455 Kč bez DPH, u Galaxy S7 edge vyjde na 6 545 Kč bez DPH. Díky speciální nabídce tak mohou zákazníci ušetřit až 6 930 Kč s DPH.

Využitím aplikace S7 Agent získají zákazníci také přímou linku na službu MojeS7. Služba MojeS7 zajišťuje nejen potřebné informace ohledně nastavení, návodu či reklamace zařízení, ale také osobní vyzvednutí mobilního telefonu na zákazníkem určeném místě a bezplatný odvoz zařízení do servisního střediska a zpět (v případě, že zařízení splňuje záruční podmínky; nevztahuje se na mechanické poškození zařízení). Po dobu opravy Samsung zákazníkům zdarma zapůjčí náhradní telefon Galaxy S7.

Na této stránce si rovněž zákazníci mohou dokoupit k vybraným zařízením Samsung balíčky rozšířené záruky.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Registroval jsem tuto službu minulý pátek, vyplní se datum koupě, poté dorazí automatický email, kam je třeba zaslat prodejní doklad a měli by poslat certifikát o pojištění. Ten jsem však zatím neobdržel.
  Jinač téma o S7 zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=142&t=39739

 2. Kedlub (neregistrovaný)

  Asi bude potřeba co čtu na netu už zkoušena voděodolnost se jaksi nekoná,domovská tlačítka se kvrdlají a neplní svou funkci,už máme také reklamace na displeje,asi k nám do česka posílají samé šunty.

  • buttom.cz (neregistrovaný)

   Já koupil S7 Edge u T-Mobile a nemám s ničím sebemenší problém. Lidé se bohužel snaží za každou cenu ušetřit a kupují si šedivky – které osobně po bohatých zkušenostech považuji za odpad z okolních zemí a se kterými jsou nejčastější problémy.
   Mimochodem, to že si několik lidí stěžuje v diskusích ještě neznamená, že jsou všechny S7 špatné.

  • Xzeit (neregistrovaný)

   Vodě odolnost jsem zatím nezkoušel, ale jinak nemám se svym SGS7 vůbec žádný problém. Ani náznakem.

 3. buttom.cz (neregistrovaný)

  Galaxy S7 je luxusní, zpracování velmi kvalitní, optimalizace je oproti S6 taky výrazně lepší a celkově jsem nečekal, že budu oproti iPhonu až tak spokojenější.
  Musím pochválit i služby – tohle pojištění je něco úžasného a zajisté to osloví spoustu potenciálních zákazníků.

 4. Petra (neregistrovaný)

  Měla jsem asi smůlu na kus, ale můj S7 edge po spuštění fotoaparátu má na volbu jen 2 režimů: Panorama a Automatický. Někdo asi zapomněl nahrát více. :/ Telefon mám od O2. A možná bude ještě více chyb – zatím zjišťuji, porovnávám s přítelovým S6 edge, který má více funkcí než můj S7 edge.

  • To nebude smůla na kus, jen obyč fakt, že S6 má za sebou o rok delší vývoj a tedy ne vše je dostupné v novějším modelu. Není to moc dobrá známka kvality výrobce, ale dá se to pochopit. Pravda, u takového výrobce a takového modelu ale méně. Resp. pokud se nepletu, v S7 nasadili nového foťáky proti S6, takže to ještě nestihli napsat.

   • Petra (neregistrovaný)

    No nejprve jsem předpokládala, že o „level“ lepší telefon bude i o trochu lepší. Ale pak jsem měla možnost porovnat úplně stejný telefon a opravdu v mém něco chybí (ono totiž zas tolik lidí v mém okolí není, co by měli zrovna S7 edge). Nejprve jsem si toho všimla, když jsem pátrala v samotném návodu, že již tam něco nehraje – že je na výběr mnohem více možností a já ne.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *