Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostávají Android Oreo

Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostávají Android Oreo

Majitelé předloňských vlajkových smartphonů od Samsungu mohou pomalu žhavit své telefony, na modely Galaxy S7 a S7 edge přichází Android 8.0 Oreo.

Aktualizace byla v první vlně vypuštěna ve Velké Británii, firmware pro Galaxy S7 nese označení G930FXXU2ERD5, a pro Galaxy S7 edge G935FXXU2ERD5, v obou případech zabírá zhruba jeden a čtvrt gigabajtu. Kromě novinek od Google dostávají tyto smartphony nové prostředí Samsung Experience 9.0 a dubnový balíček bezpečnostních záplat. Dá se předpokládat, že Galaxy S7 a S7 edge českého původu, se dočkají v následujících dnech/týdnech.

Recenze Samsung Galaxy S7 edge: Vybroušený k dokonalosti

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. No mám anglický S7 Edge a jsem v UK, ale nic tam nemám :/ Takže ještě asi chvíli čekat.

 2. Doporučuji POČKAT, až se vychytají případné prvotní chyby… aspoň měsíc bych tomu dal…

 3. Petr Luňák

  mohu tam dat pametovou kartu nanoSD s 64GB ? prej to jde nebo to nejde rika jeden vul tak jak to je ?

 4. A myslíte že mě to sere že nedostanu na můj mobil android 8.0 a ještě k tomu starý operační systém ? Za 2 měsíce si budu kupovat one plus 6 a to bude mít android 8.1.1 nejlepší podpora všech výrobců android 8.1.1 ma i už one plus 5 a 5t i 3t

  • Mám s6

  • Je nám to jedno

  • Android 8.1.1 existuje v jiném paralelním vesmíru kde asi žijete s vašimi onemezeraplus

  • Jen si zkus všechny ty One+, hujaheje a kdoví, co ještě… takových lidí už bylo a RÁDI se vrátili k eSku… ono totiž mít poslední verzi OS prostě NENÍ vše…
   PS: On taky člověk musí vybírat, protože ne každý Samsung je dobrá koupě (stejně jak např. u HP co se týče pracovních notebooků).

  • co to je za bláboly proboha, přirovnávat oneplus a huawei a pak ještě napsat že nějaký HP může být dobrá koupě :DD

 5. Samsung nejhorší podpora výrobce :D už nikdy

  • nemusis trollovat o kategorii telefonov, ktora je absolutne mimo tvoje moznosti.

 6. ja si to tam nacpal rucne z xda a slape to dobre ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).