Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 údajně vsadí na skleněnou konstrukci

Samsung Galaxy S6 údajně vsadí na skleněnou konstrukci

Po loňském uvedení modelu Galaxy S5 se Samsung potýká s vlnou kritiky poukazující na nedostatek designových inovací. Uživatelé si jednoduše zvykli na prémiové materiály, které nabízí konkurence za podstatně nižší cenu, než kterou si účtuje jihokorejský výrobce. Na základě těchto výtek se společnost rozhodla vyvinout další vlajkovou loď zcela od nuly a s cílem získat zpět své výsadní postavení na poli s chytrými telefony.

 

V posledních týdnech se hojně spekulovalo o metalickém šasi, nicméně tyto údajné fámy rozbíjí aktuální informace, které mají pocházet od velmi dobře zasvěceného zdroje. Podle těchto indicií hodlá Samsung vsadit na sklo, které bude krýt nejen čelní stranu, ale i záda přístroje. Stejný zdroj dále potvrdil přítomnost integrovaného akumulátoru bez možnosti uživatelské výměny a variantu se zahnutým displejem. Pokud se tyto zvěsti skutečně zakládají na pravdě, bude se jednat o zatím nejodvážnější krok výrobce za posledních několik let.


Na závěr je vhodné dodat, že se stále jedná o neoficiální informace postrádající hmotné důkazy. Do oficiální premiéry zbývá pouze několik týdnů a proto lze očekávat stále četnější frekvenci úniků a spekulací, které se budou snažit rozklíčovat všechna dosavadní tajemství připravované novinky.


Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Chuj (neregistrovaný)
Anonym
Chuj (neregistrovaný)

Tak snad aspoň Note 5 bude klasika plast, jinak díky Samsungu, ale nemám zájem.

FantomasMan
Uživatel
FantomasMan

Tak toto tu už bolo s S5. A nakoniec obyčajný nudný plasťák. Korejci sú v tomto proste iný….

Standa
Uživatel
Standa

Po dlouhé řadě pokřupaných iphonů 4 víme, že sklo není až tak dobrý nápad. Ale bůhví, třeba má Samsung v hlavě promyšlenější konstrukci. V tom případě bude možné sklo považovat za prémiové řešení.