Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 oproti předchůdci mírně naroste, ukazují uniklá schémata

Samsung Galaxy S6 oproti předchůdci mírně naroste, ukazují uniklá schémata

V souvislosti s blížícím se představením Samsungu Galaxy S6 se internet začíná hemžit různými úniky a spekulacemi. Mezi nimi se nyní objevila také dvojice schématických kreseb, z nichž jedna obsahuje i rozměry zařízení. Ty podle dokumentu činí 143,3 mm x 70,8 mm x 6,9 mm, což je v porovnání s předchůdcem (142 mm x 72,5 mm x 8,1 mm) opět mírný nárůst. Domněnky o nepatrně menší obrazovce s úhlopříčkou pět palců se tak nakonec nejspíše nepotvrdí.

 

Nakolik na nákresech lze najít podobnosti s ostatními úniky, například v otázce umístění senzorů jsou patrné odlišnosti. Je tudíž třeba brát na vědomí, že výše uvedené informace se nakonec nemusí ukázat jako pravdivé. Jestli tomu tak je či není se každopádně dozvíme již 1. března v Barceloně a naše redakce u toho samozřejmě nebude chybět.

 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

7 komentářů

 1. radin (neregistrovaný)

  šiš, koho furt dokola ty krumply zajímají :(

 2. pet (neregistrovaný)

  tak tohle kdyby byla pravda tak at si ho strci nekam!

  Vzdyt ma zase brutalni ramecky nad pod displejem, celkem 36 mm. cinani maji i 29 mm a pri trose shany by to urcite slo do 10 mm

 3. netr (neregistrovaný)

  doufal jsem v mensi rozmery oproti s4 a s5 ale s 5,5 displejem. tak jak to ma byt. ne zadny nesmyslny hon za malou tloustkou

 4. Michal (neregistrovaný)

  Vždyť se celkově zmenší, nadpis není pravdivý.

 5. David Bureš (neregistrovaný)

  Podle čísel na plánku vychází uhlopříčka displeje na:

  125,13909 milimetrů = 4,927 palců

 6. Taky bych řekl, že se displej zmenší, viz šířka těla. Zvětší se akorát prostor pod a nad displejem, což není ku neprospěchu. Snad bude trend zmenšování pokračovat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).