Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 (edge) dostal aktualizaci: Oprava chyb a vyšší výkon

Samsung Galaxy S6 (edge) dostal aktualizaci: Oprava chyb a vyšší výkon

Na redakční Samsung Galaxy S6 edge (recenze) tento víkend dorazila malá aktualizace, která opravuje nahlášené chyby, zvyšuje stabilitu a zlepšuje výkon. Velikost instalačního balíčku je zhruba 200 MB, update je stále postavený na Androidu 5.0.2, se kterým oba modely vyrazily do prodeje. Velká aktualizace, která systém povýší na nejnovější Android 5.1, by měla na oba vlajkové modely dorazit údajně v průběhu června. Pokud vás telefon na dostupnost updatu ještě neupozornil, přejděte do nabídky Nastavení – Informace o zařízení – Systémové aktualizace.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Gotys (neregistrovaný)

  Mě se na S6Edge prodlouzila docela zasadne vydrz baterie. Puvodne vecer cca 15-20% nyni dva dny po sobe cca 30%. Telefon pouzivam stejne.

 2. Poradíte, jakaktualizovat, když chci zachovat root?

 3. LukeCZ (neregistrovaný)

  Mr.Gadget:

  Já bych aktualizoval a pak znovu rootnul.

 4. edkis (neregistrovaný)

  Moja otazka k rootu znie ak ho spravim cez FlashFire kvoli zachovaniu Knox 0x0 a chcem si zmenit celkovy vzhlad Touchwizu na Material Design pre Galaxy S6 a v juni Samsung vyda aktualizacie 5.1 pre S6 pride mi tato aktualizacia resp. budem moct aktualizovat ? Pripadne pridem o root a budem ho musiet urobit znovu ?

 5. nj, ale ja nikde tu aktualizaci na webu nemuzu najit :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).