Domů » Bleskovky » Na Filipínách se bude prodávat upravený Galaxy S6 se dvěma sloty na SIM

Na Filipínách se bude prodávat upravený Galaxy S6 se dvěma sloty na SIM

Včera proběhlo na konferenci MWC oficiální představení nové vlajkové lodi od Samsungu. Model Galaxy S6 nabídne Quad HD displej (1440 × 2560 px) s úhlopříčkou 5,1 palce. O výpočetní výkon se stará osmijádrový čipset Exynos 7420 s maximální frekvencí 2,1 GHz, operační paměť má kapacitu 3 GB. Vnitřní úložiště pojme 32, 64, nebo 128 GB dat.

 

Jedním z možných zklamání je přítomnost pouze jednoho slotu na SIM kartu. Filipínské zastoupení Samsungu ovšem potvrdilo, že bude k dostání také varianta s dvěma sloty. Obě karty by měly být ve velikosti nano SIM, ovšem pouze jeden ze slotů bude podporovat 4G LTE sítě. Zatím není jasné, zda se bude tato varianta telefonu prodávat i na jiných trzích.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).