Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 dostává schéma s prvky čistého Androidu a Material Design

Samsung Galaxy S6 dostává schéma s prvky čistého Androidu a Material Design

Jednou z nejoblíbenějších funkcí na vlajkovém modelu Samsung Galaxy S6 a S6 Edge je možnost změny schématu. To během několika vteřin dokáže zcela proměnit uživatelské rozhraní telefonu. K jejich tvorbě slouží výrobcem dodávaný nástroj, který kreativním jedincům dovoluje popustit uzdu své fantazii a vytvářet velice zajímavé kousky. Mezi ty nejčerstvější patří výtvor od designéra vystupujícího pod jménem Samer Zayer. Jeho téma nese název Material a jak už možná tušíte, inspiroval se nativním prostředím operačního systému Android, který Google označuje jako Material Design.

   

Ačkoliv nejsou všechny použité prvky totožné s předlohou, tvůrce si přesto zaslouží pochvalu za celkové zpracování celého tématu. Pokud tedy patříte mezi majitele smartphonu Samsung Galaxy S6 (S6 Edge) a nepotrpíte si na výchozí vzhled uživatelské nadstavby TouchWiz, doporučujeme nahlédnout do nabídky obchodu s tématy a výše uvedené schéma stáhnout. Bát se nemusíte ani datové náročnosti, jelikož celý balíček zabere pouze 1,2 MB z interní paměti.

   

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentářů

  1. No je to pěkný, ale možná by bylo lepší, kdyby výrobce udělal ROM bez TouchWiz…

    • To ano, tuším že nějaké samsungy tzv. Google Edition byly snad S4, na mm bylo i srovnání, jen se neprodávaly oficálně v ČR.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).