Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 by se do prodeje mohl dostat už 22. března

Samsung Galaxy S6 by se do prodeje mohl dostat už 22. března

Samsung Galaxy S6 je v posledních týdnech jedním z nejvíce diskutovaných smartphonů. Už víme, že oficiálního představení se dočkáme v neděli 1. března v 18:30 při příležitosti konání Mobile World Congressu v Barceloně. Známe také hardwarové parametry a jistá je rovněž existence zakřivené Edge varianty.


Jeden z fanouškovských renderů Galaxy S6, který byl vytvořen na základě dříve uniklých fotografií

Otazník ale zůstával u data uvedení na trh. Jeden z údajných zaměstnanců společnosti Samsung však poskytl redaktorům serveru PhoneArena.com informaci o možném termínu zahájení prodeje. Podle něj by se Galaxy S6 mohl na světovém trhu začít prodávat už 22. března, případně o několik dnů později. Jihokorejský gigant se logicky bude nový model snažit uvést na trh co nejrychleji a jsme zvědaví, zda se v podobném termínu dočkáme i zakřivené Edge varianty.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).