Samsung Galaxy S5 údajně dorazí na trh až koncem dubna

Telefony řady Samsung Galaxy S se řadí za poslední léta mezi vůbec nejpopulárnější na trhu, není tedy divu, že kolem představení nové vlajkové lodi korejského giganta panuje celkem velké napětí. V éteru se nejprve objevila pozitivní zpráva, že bude Galaxy S5 představen spolu s dalšími čtyřmi modely již v prvním čtvrtletí následujícího roku. Předčasnou radost ale mnoha příznivcům Samsungu zkazil Eldar Murtazin ze serveru Mobile-review.com, který již v minulosti poskytoval od svých zdrojů celkem přesné informace pod čarou.

Eldar na svém Twitter kanálu napsal, že Galaxy S5 se v prvním čtvrtletí nedočkáme a že by měl být uveden na trh nejdříve koncem dubna. I přesto se zdá, že začátek nového roku přinese bohatou nadílku chytrých telefonů od Samsungu; Eldar se v minulosti například zmínil o tom, že prý Samsung pracuje na nové prémiové řadě Galaxy F. Závěrem připomínáme, že i přes poměrně důvěryhodný zdroj se jedná o spekulace a na žádný z uvedených termínů nelze na 100 % spoléhat dokud je nepotvrdí přímo Samsung.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

4 komentáře

 1. Gotys (neregistrovaný)

  Zbytečný článek.

 2. Royce (neregistrovaný)

  Ale všimli jste si jak je to na obrázku všecko hranaté? že by inspirace u WP? :-D

 3. Jacek (neregistrovaný)

  1 pohled na nové prostředí TW?

 4. David Podzimek (neregistrovaný)

  Za zmínku stojí, že Eldar M. sice řekl, že GS5 bude podobně jako jeho předchůdce, ale nástupce v řadě Galaxy Note by mohl být dříve než v září.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel