Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4: V Londýně byly představeny nové barevné varianty

Samsung Galaxy S4: V Londýně byly představeny nové barevné varianty

Samsung na své včerejší tiskové konferenci v Londýně nepředstavil pouze zcela nová zařízení, ale pochlubil se i rozšířenou nabídkou barevných variant stávající vlajkové lodi Galaxy S4. K současným provedením přibude v nejbližší době ještě dalších pět, a sice modrá, fialová, červená, hnědá a nesmí chybět samozřejmě ani růžová.

 

Všechny tyto barevné varianty jsou vyrobeny v převážně matném provedení, lesklá úprava zůstala zachována po obvodu zařízení. Zatím nebyly oznámeny bližší podrobnosti ohledně dostupnosti nových kusů, vzhledem k dosavadní politice Samsungu bychom se jich ale měli brzy dočkat i na našem trhu.

Miroslav Havlíček

Jeden komentář

  1. Lukáš (neregistrovaný)

    Ahoj,

    Jaká je podle vás nejlepší barva černa nebo bílá? Může časem bílá opotřebovát?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *