Domů » Bleskovky » Při koupi modelů Galaxy S4 mini a Galaxy S5 mini vám Samsung vrátí 1000 Kč

Při koupi modelů Galaxy S4 mini a Galaxy S5 mini vám Samsung vrátí 1000 Kč

Samsung před Vánocemi přichystal slevovou akci na modely Galaxy S4 mini (recenze) a Galaxy S5 mini (recenze), které lze u vybraných prodejců zakoupit a následně získat 1000 Kč z ceny telefonu zpět. Pro získání částky je potřeba se do dvou týdnů se zaregistrovat prostřednictvím této stránky nebo poštou přes P. O. Box. Akce platí od 13. listopadu do 31. prosince 2015 nebo do vyprodání zásob.

Smartphony Samsung Galaxy S4 mini nebo S5 mini lze zakoupit ve značkových prodejnách Samsung a v desítkách dalších kamenných i internetových obchodů. Kompletní seznam prodejců zapojených do akce je k dispozici na této stránce, kde jsou popsány také oba způsoby registrace a podrobná pravidla pro získání 1 000 Kč zpět. V případě nejasností je pro zákazníky zřízena kontaktní infolinka +420 702 193 570 a e-mail info@samsung-bonus.eu.

Doporučená maloobchodní cena Samsung Galaxy S4 mini je 4 999 Kč a cena Galaxy S5 mini je 7 999 Kč vč. DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. lerion (neregistrovaný)

    Kdyby ten telefon o 1000 CZK zlevnili, tak si toho nikdo ani nevsimne. Ale protoze nezlevnili, jen pri poskytnuti svych udaju (a vetsinou i bankovniho uctu) vrati cast penez, tak to ma vlastni clanek…

  2. Potřebují se zbavit telefonů, na které už nehodlají udělat aktualizaci na nový Android (ani na starý :D )

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).