Samsung Galaxy S4 na CESu bude, ale jen pro vyvolené a za zavřenými dveřmi

Přesně za čtyři dny začíná v Las Vegas veletrh spotřební elektroniky CES, kde se dočkáme představení spousty nových zařízení, dominovat budou především chytré telefony s velkým fullHD displejem, ale těšit se můžeme i na tablety a nejrůznější gadgety. Hodně se ve spojení s CESem mluví i o Samsungu Galaxy S4, který zde podle posledních informací představen nebude, nicméně jihokorejská stránka MT informovala, že zde Jay Lee ze Samsungu bude mít prototyp „esčtyřky“, kterou bude „vyvoleným“ za zavřenými dveřmi ukazovat, avšak bez možnosti pořizování jakýchkoliv záběrů.


Jay Lee, Vice Chairman Samsung Electronics

Této informaci věříme, ostatně už na loňském veletrhu IFA Samsung za zavřenými dveřmi ukazoval prototyp modelu Ativ S s Windows Phone 8. Samsung Galaxy S4 by se oficiální premiéry mohl dočkat na konci února při Mobile World Congressu v Barceloně, ale stejně tak nevylučujeme, že si Samsung pro představení naplánuje vlastní akci. Telefon by měl nabídnout pětipalcový fullHD displej, 2 GB RAM, Android 4.2 „Jelly Bean“, quadcore procesor Exynos 5440 (ARM Cortex A15) a spekuluje se také o přítomnosti dotykového pera S-Pen.

 

Na internet se dnes shodou okolností dostal obrázek, který má údajně pocházet z interní prezentace Samsungu a na kterém má být zachycený právě Galaxy S4. Tomu se nám ale nechce příliš věřit a tipujeme, že jde o jasný fake.

Zdroj, (2)

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku