Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 mini se dočkal aktualizace na Android 4.4.2

Samsung Galaxy S4 mini se dočkal aktualizace na Android 4.4.2

V redakční poště se nám dnes začaly množit zprávy od majitelů Samsungu Galaxy S4 mini (recenze), kteří nám začali hlásit dostupnost nové aktualizace na Android 4.4.2 KitKat. Velikost instalačního balíčku je zhruba 540 MB. V tuto chvíli by měl být aktualizační OTA balíček dostupný nejen pro telefony z běžného prodeje, ale také pro verze prodávané operátory, respektive potvrzený máme Vodafone, u T-Mobilu zatím update k dispozici není.

 
Za screenshoty děkujeme našemu čtenáři Janu Langerovi

Budeme rádi, pokud nám dáte do diskuze vědět, jak je na tom váš Galaxy S4 mini. Pro Slovensko je mimochodem ROM dostupná ke stažení i na serveru SamMobile.com, nicméně v tomto případě provádíte nahrání na vlastní nebezpečí.


 
Samsung Galaxy S4 mini se dočkal aktualizace na Android 4.4.2 KitKat


Podívejte se, kde můžete Galaxy S4 mini sehnat nejlevněji

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ian (neregistrovaný)
Anonym
ian (neregistrovaný)

Zajimalo by me jestli po updatu pujde nadale prenaset aplikace na pametovou kartu. Jde hlavne o sygic a jejich mapove podklady. Nezkousel nekdo ?

lubofm
Anonym
lubofm

540 MB? Proboha, z jaké to je verze?

VNavrátil
Anonym
VNavrátil

Není to velikost celýho balíčku ROM a ne jen aktualizace? To by těch 540MB odpovídalo (Ikdyž pure android má jen 150MB)

AleTic (neregistrovaný)
Anonym
AleTic (neregistrovaný)

28.06. – O2 nic[odkaz]

O2 guru Sandra – 02.06.2014 12:20

Dobré odpoledne,

došlo ke změně předpokládaného termínu. Aktualizace by měla být k dispozici do konce června. Děkuji za pochopení.O2 guru Jarda – 25.06.2014 14:49

Dobrý den,

dle aktuálních informací je předpokládané datum vydání aktualizace stanoveno na měsíc srpen. Vždy uvádíme předběžný termín dle informací od výrobce. Děkuji za pochopení.