Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy S4 Mini půjde do prodeje na přelomu května a června

Samsung Galaxy S4 je velmi dobře vybavené zařízení, jenž si své příznivce určitě najde a nebude jich málo, existuje však i početná skupina jedinců, kteří nejsou schopni smířit se s velikostí danou pětipalcovým displejem. Zaujmout by je pak mohl chystaný Samsung Galaxy S4 Mini, jenž nabídne 4,3palcový displej s qHD rozlišením, 8Mpx fotoaparát a Android 4.2.2 včetně nadstandarních funkcí většího sourozence, jako je třeba Smart Scroll nebo Drama Shot (více zde).

K dispozici údajně budou dvě verze – zatímco první s označením GT-I9190 nabídne blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor, druhá (GT-I9192) se bude vyznačovat podporou dvou aktivních SIM karet, ale “pouze” dvěma jádry. Oficiálního představení bychom se měli dočkat v následujících týdnech a na pulty obchodů dvojice zaútočí na přelomu května a června letošního roku. Na závěr jen dodejme, že se zatím jedná o nepodložené informace a od skutečnosti se samozřejmě ve finále mohou lišit.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

9 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Podobne jako u S3 “mini”, nema to absolutne nic spolecneho s plnotucnym vzorem. Marketing v plne sile.

 2. W8 (neregistrovaný)

  aky marketing vet to robí len APPLE , fuj

  • Cabra Castle (neregistrovaný)

   A co jiného ? Je to totálně zbytečný model, ale lidi si to stejně koupí viď šmudlo :D

  • Jirka (neregistrovaný)

   marketing nemarketing, pokud tam bude odpovídající výbava za odpovídající cenu, tak pro mě ideální (po HD rozlišení neprahnu, ani po 5″ displejech) a je mi jedno jak to pojmenují

  • W8 (neregistrovaný)

   :D

   ja som sa len smial že marketing robí len Apple

   ale obrazok Samsungu na mna vypadne nabuduce aj v kostole

 3. fore (neregistrovaný)

  Tak sem zvedavej na to 4 jadro…

  • mino (neregistrovaný)

   nie úplne… Exynos 5210…2×Cortex A15 +2x CortexA7

  • Velda (neregistrovaný)

   4x pár Cortex-A15 – Cortex-A7, přičemž každý pár se přepíná na úsporné nebo výkonnější jádro podle toho jaké má zatížení vlákno, jež obsluhují.

 4. Tony (neregistrovaný)

  Tí ktorí hľadáte zariadenie s menším displejom tak si radšej počkajte na Samsung Galaxy S5 mikro/nano.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *