Samsung Galaxy S4 Mini půjde do prodeje na přelomu května a června

Samsung Galaxy S4 je velmi dobře vybavené zařízení, jenž si své příznivce určitě najde a nebude jich málo, existuje však i početná skupina jedinců, kteří nejsou schopni smířit se s velikostí danou pětipalcovým displejem. Zaujmout by je pak mohl chystaný Samsung Galaxy S4 Mini, jenž nabídne 4,3palcový displej s qHD rozlišením, 8Mpx fotoaparát a Android 4.2.2 včetně nadstandarních funkcí většího sourozence, jako je třeba Smart Scroll nebo Drama Shot (více zde).

K dispozici údajně budou dvě verze – zatímco první s označením GT-I9190 nabídne blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor, druhá (GT-I9192) se bude vyznačovat podporou dvou aktivních SIM karet, ale „pouze“ dvěma jádry. Oficiálního představení bychom se měli dočkat v následujících týdnech a na pulty obchodů dvojice zaútočí na přelomu května a června letošního roku. Na závěr jen dodejme, že se zatím jedná o nepodložené informace a od skutečnosti se samozřejmě ve finále mohou lišit.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku