Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 Mini na nových snímcích: Těšíme se

Samsung Galaxy S4 Mini na nových snímcích: Těšíme se

Podle spekulací, které kolují po internetu, Samsung představí v následujících týdnech tři nové chytré telefony; všechny by se měly tvářit jako deriváty vlajkového modelu Galaxy S4. Jeden by měl být odolnější model s názvem S4 Active, další by měl být zmenšený S4 s 16 megapixelovým fotoaparátem a desetinásobným optickým zoomem a poslední S4 Mini, který by měl po vzoru loňské modelu S3 Mini (recenze) přinést menší displej a slabší hardwarové specifikace (více informací o chystaných modelech).

 

Na čínské sociální síti Weibo, která je obdobou Twitteru, zveřejnil uživatel @PunkPanda osm fotografií modelu Galaxy S4 Mini. Designový jazyk odpovídá větší S4 a na fotografiích je i srovnání s loňským Galaxy S III. Specifikace zatím nepředstaveného telefonu nejsou jisté, ale měl by obsahovat 4,3 palcový displej s qHD rozlišením, 1,6GHz dual-core procesor Exynos 5210 a pětimegapixelový fotoaparát. Vypadá to, že se bude opakovat loňská strategie s Galaxy S III Mini. My už jsme měli možnost Galaxy S4 Mini krátce vidět naživo a opravdu je na co se těšit. Telefon je příjemně tenký a kompaktní – ostřejší hrany po vzoru Galaxy S4 mu rozhodně svědčí. Více už ale prozradit nemůžeme :-)


  

David Podzimek

avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hoper11a (neregistrovaný)
Anonym
Hoper11a (neregistrovaný)

Chlapi nahoďte víc … :-) kdy aspoň bude představen nevíte? Už to celkem dost natahují a já na tento model čekám, ale nevím co čekat od něj :-) … Bude u nás LTE s 2gb RAM?

uni
Uživatel
uni

2GB RAM u qHD elefonu? Proboha k cemu:-o

MM (neregistrovaný)
Anonym
MM (neregistrovaný)

… mel by byt oficialne predstaven do konce kvetna. Na trh by se mel dostat na prelomu cervna a cervence.

mceza
Anonym
mceza

Co je na tom za mini? :D Vždyť je to skoro velký, jako S4 :D

mino
Anonym
mino

Tesime se? Ved je to predrazeny model o nicom….to skor active alebo zoom