Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 Mini má údajně nabrat dvouměsíční zpoždění

Samsung Galaxy S4 Mini má údajně nabrat dvouměsíční zpoždění

Po představení Samsungu Galaxy S4 se začalo spekulovat i o menší variantě s označením S4 Mini. Ta se na trhu podle původních dohadů měla objevit na přelomu května a června, poslední informace však hovoří o dvouměsíčním zpoždění, jehož příčina nebyla objasněna. Stručně si nyní připomeňme také specifikace zmenšeniny letošní vlajkové lodi jihokorejského výrobce. K dispozici budou dvě varianty, z nichž jedna s označením GT-I9192 nabídne dva sloty na SIM kartu, druhá (GT-I9190) standardně jeden.


Zleva – Samsung Galaxy S4, Galaxy S III a Galaxy S4 Mini

Lišit se budou i hardwarovou výbavou; první verze nabídne pouze dvoujádrový procesor, druhá pak čtyřjádrový Exynos. Displej nabyde velikosti 4,3 palce a bude se honosit solidním rozlišením qHD, tedy 960 x 540 px. Chybět pochopitelně nebude ani Android ve verzi 4.2 „Jelly Bean“ s nadstavbou TouchWiz a vychytávkami typu Smart Scroll nebo Drama Shot. Dostupnost v tuto chvíli tedy odhadujeme na přelom července a srpna a cenovka se nejspíše ustálí na částce lehce pod 10 000 Kč.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. Teď jsem zvědavý na všechny ty HTC bijce, co budou tvrdit v případě Samsungu, který prý disponuje výhodou mít vlastní výrobnu :-)

    • fore (neregistrovaný)

      No tak vyroba se s nejvedsi pravdepodobnosti soustredi na komponenty pro S4, navic ma tusim nejake tovarny v tom uzavrenem komplexu u hranic se severni Koreou.

  2. 4,3″ displej, stvorjadrovy procesor pokial to bude mat aj microSD tak je to asi moj dalsi kandidat po S3 lebo S4 je uz prilis velka pre mna

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).