Cena:

Samsung Galaxy S4 Active: Odolná varianta „es-čtyřky“ na prvních snímcích (aktualizováno)

Aktualizováno 22. května

Na internetu se objevilo první video s voděodolným Samsungem Galaxy S4 Active. To, stejně jako fotografie, pochází z Chorvatska a globální zastoupení Samsungu zřejmě z počínání chorvatské pobočky nebude mít příliš velkou radost.

Samsung Galaxy S4 Active Sneak Peek

Původní text

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že Samsung připravuje odolnou variantu své současné vlajkové lodi – modelu Galaxy S4. Telefon s přídomkem Active by měl nabídnout stejné parametry jako Galaxy S4, k tomu by však měla přibýt odolnost vůči vniknutí kapaliny a prachu. O zobrazování se opět postará pětipalcový Super AMOLED displej s fullHD rozlišením. Kromě modelu Active se dočkáme také představení verze Mini a v plánu je rovněž Galaxy S4 Mega s obdobnými parametry a 6,3″ fullHD panelem.

 

Rozdíl v designu a zpracování je patrný na první pohled. Galaxy S4 Active pod displejem nabídne trojici klasických tlačítek a zadní kryt s boky telefonu budou vyrobeny z jednoho kusu hliníku. V červené variantě hliníkový kryt vypadá velice pěkně a lze očekávat, že se dočkáme i dalších barevných kombinací.

 

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.