Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S4 Active dostane sourozence s procesorem Snapdragon 800

Samsung Galaxy S4 Active dostane sourozence s procesorem Snapdragon 800

Samsung Galaxy S4 Active (recenze) je tu s námi již řadu měsíců a nyní přišel čas na aktualizaci, podobně jako se ji dočkal Samsung Galaxy S4 v modelech Galaxy J a Galaxy S4 LTE-A. Nová verze Galaxy S4 Active obsahuje procesor Snapdragon 800 a bude dostupná u korejského operátora SK-Telecom, zároveň bude podporovat sítě LTE-A s rychlostí až 150 Mbps.

 

Spolu s aktualizovaným čipem dostane novinka fotoaparát s 13 megapixely, který nahradí současný 8Mpx snímač. Zároveň přibude bílá barevná varianta. Váha se zvedla ze 147 gramů na 151 gramů. Ostatní specifikace zůstávají zachovány, včetně pětipalcového displeje s rozlišením 1920 x 1080 pixlů, 2 600mAh baterie a certifikace IP67.

Zatím nejsou žádné informace o dostupnosti na více trzích, ale dá se očekávat, že se bude šířit jako vylepšená varianta Galaxy S4, která si našla cestu i do Evropy.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Marek (neregistrovaný)

    Nevite kdy bude asi v Cesku nikdo ani nevi ze vysel novy typ. Galaxy S4 Active o Snapdragon 800

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).