Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S22 Ultra dostává jasné obrysy. Dočkáme se atypického fotomodulu?

Samsung Galaxy S22 Ultra dostává jasné obrysy. Dočkáme se atypického fotomodulu?

O podobě chystaných smartphonů řady Samsung Galaxy S22 se spekuluje už nějaký ten pátek. Zatímco základní varianta Galaxy S22 a větší „plusko“ by se po designové stránce od současných modelů neměly příliš lišit, v případě nejvybavenější verze Galaxy S22 Ultra má dojít k výrazné proměně.

Samsung Galaxy S22 Ultra Leaked
Zamlouvá se vám více aktuální podoba uniklého renderu (vlevo), nebo předchozí varianta?

Uniklými rendery se na svém twitterovém účtu pochlubil známý leaker Ice Universe. Nejvýraznější změna má být v oblasti fotoaparátů, které svým rozmístěním připomínají písmeno P. V první variantě leaku byly fotoaparáty spojeny do jednoho modulu, nicméně v aktualizované verzi je najdeme rozděleny na dvě části.

Samsung podle všeho na finální podobě své chystané vlajkové lodi aktivně pracuje, což znamená, že se nemusí jednat o konečný vzhled. Která varianta se vám líbí více? Dejte nám vědět do komentářů.

Dominik Vlasák

5 komentářů

 1. Designově nesymetrické, tudíž nereálné.

 2. To už raději ponechat tu co má S21. Tedy celoobdélníkový tvar zasahující do rohu. Takto to vypadá aspoň zajímavě. Ty co jsou zde uvedeny je spíše návrat ke klasice, což už mají všichni. Ukrojení pravého dolního rohu mi nedává smysl. A ta s tou mezerou uprostřed už vůbec ne. Tam se to bude akorát zanášet nečistotami.

 3. Hrůza, ale co už. Nějak to přežiju :-). O S22 ultra uvažuji, možná až S23 ultra.
  Hlavní je u mě to, co z toho leze….i když tohle…no.

 4. Tak tohle se mi líbí, horná hrana vypadá rovná, rohy nejsou kulaté, lehce kulaté boky. Takhle bych si nějak představoval nástupce pro řadu Note. Osobně se mi více zamlouvá vzhled s oddělenými moduly, je to něco neotřelého neokoukaného. Konečně něco co jde jiným směrem.

  Za mě by tohle mohl být finální produkt.

 5. marastudna 50

  Moc se mi líbí Tvar P-je to velmi pěkné,elegantní,to se povedlo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).