Cena:

Samsung Galaxy S21 FE přiznal barvy a odhalil svou cenu

Galaxy S21 FE 3

Korejský gigant Samsung se se svým modelem Galaxy S20 FE poměrně trefil do vkusu zákazníků. Proto není divu, že už nějakou dobu aktivně pracuje na jeho nástupci. Server WinFuture.de nyní odhalil kompletní barevnou paletu Samsungu Galaxy S21 FE a prozradil také jeho cenu.

Galaxy S21 FE 3
Koncept Samsungu Galaxy S21 FE (Zdroj: LetsGoDigital)

Pokud jde o barvy, asi nikoho nepřekvapí tradiční černá a bílá barva. Samsung si pravděpodobně taktéž nenechá ujít příležitost nasadit fialovou barvu, která si získala velkou oblibu jak u modelu Galaxy S21, tak u „skládačky“ Galaxy Z Flip 3. Poslední zajímavou barvou je hnědozelená, která je rozhodně neobvyklá.

Německý server se pochlubil také cenami. Za základní variantu s 8 GB RAM/128 GB vnitřní paměti si Samsung údajně řekne o 649 euro (cca 16 990 Kč), zatímco za vybavenější verzi s 256 GB vnitřní paměti zájemce zaplatí 699 euro (cca 17 990 Kč), což jsou stejné ceny, za jaké šel do prodeje Galaxy S20 FE. Kdy přesně se představení Samsungu Galaxy S21 FE dočkáme, není jasné, nicméně se spekuluje o začátku příštího roku.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.