Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S20 Ultra dostává aktualizaci, která opravuje problém s displejem

Samsung Galaxy S20 Ultra dostává aktualizaci, která opravuje problém s displejem

Samsung začal pro evropské uživatele uvolňovat OTA update, který řeší problém s nazelenalým displejem u některých kusů nejvýkonnějšího modelu řady Galaxy S20 Galaxy S20 Ultra. Bug se objevoval v různých aplikacích a pravděpodobně jej způsobila předchozí OTA aktualizace.

Update má velikost 154 MB a kromě opravy této chyby a dalších bugů přináší blíže nespecifikovaná vylepšení stability a výkonu všech modelů řady a taktéž blíže neurčené nové a vylepšené funkce. Na redakční Galaxy S20 Ultra update zatím nedorazil, ale očekáváme, že se tak stane v nejbližších dnech.

S20 displej
Některé kusy Galaxy S20 Ultra měly po předchozím updatu problém s nazelenalým displejem
📱Samsung Galaxy S20 Ultra je technologická bestie (recenze CZ)

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

3 komentářů

  1. Galaxy S20 všechno v pořádku, poslední aktualizace ATCT duben.

  2. Letos to jsou same problemy a neustale updaty.

  3. Stejny a uplne totozny bug kdysi vyroben na Lumii 930. Historie se opakuje. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).