Samsung Galaxy S10 vstoupil do masové výroby

Galaxy S10 (vlevo) a S10+ v celé své kráse

Za necelé tři týdny Samsung odhalí své nové vlajkové smartphony řady Galaxy S10, celkem bychom se měli dočkat tří různých modelů a pak ještě speciální edice s podporou sítí 5G. Korejský gigant bude pochopitelně chtít začít prodávat tyto telefony krátce po jejich uvedení, což by se mu mohlo podařit.

Samsung Galaxy S10 na oficiálních snímcích

Podle serveru The Investor byla 25. ledna zahájena masová výroba, a to jak v domácí Jižní Koreji, tak i v zahraničích továrnách. Zdroj se odvolává na informace z dodavatelských řetězců a tvrdí, že do výroby šly prozatím první tři varianty telefonů se 4G připojením, tedy Galaxy S10 Lite, S10 a S10+. Na prémiový model Galaxy S10+ s podporou sítí 5G si tak budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, podle posledních informací budou první zásilky určeny pro americké operátory Verizon a AT&T.

Takhle bude vypadat Samsung Galaxy S10+

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku