Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10 vstoupil do masové výroby

Samsung Galaxy S10 vstoupil do masové výroby

Za necelé tři týdny Samsung odhalí své nové vlajkové smartphony řady Galaxy S10, celkem bychom se měli dočkat tří různých modelů a pak ještě speciální edice s podporou sítí 5G. Korejský gigant bude pochopitelně chtít začít prodávat tyto telefony krátce po jejich uvedení, což by se mu mohlo podařit.

Galaxy S10 (vlevo) a S10+ v celé své kráse
Galaxy S10 (vlevo) a S10+ v celé své kráse

Samsung Galaxy S10 na oficiálních snímcích

Podle serveru The Investor byla 25. ledna zahájena masová výroba, a to jak v domácí Jižní Koreji, tak i v zahraničích továrnách. Zdroj se odvolává na informace z dodavatelských řetězců a tvrdí, že do výroby šly prozatím první tři varianty telefonů se 4G připojením, tedy Galaxy S10 Lite, S10 a S10+. Na prémiový model Galaxy S10+ s podporou sítí 5G si tak budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, podle posledních informací budou první zásilky určeny pro americké operátory Verizon a AT&T.

Takhle bude vypadat Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10 Official Warm-up Video - 10 years of Waiting

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments