Cena:

Samsung Galaxy S10 Lite: unikají informace o všech barevných variantách

samsung galaxy s10 lite 3

Jihokorejský Samsung chystá dva nové přírůstky do modelových řad S10 a Note 10. V obou případech půjde o odlehčené varianty s přízviskem „Lite“. Zatímco telefon Note 10 Lite (s modelovým číslem SM-N770F) zůstává i nadále zahalený tajemstvím, o odlehčeném modelu Galaxy S10 (s modelovým číslem SM-G770F) toho víme již poměrně hodně.

Samsung Galaxy S10 Lite by přitom mohl být pouze alternativním pojmenováním modelu A91. Díky čerstvém úniku informací známe také trojici barevných variant, které budou k dispozici při uvedení na trh (pro ilustraci si výše můžete prohlédnout barevné varianty standardního modelu S10). Podobně jako v případě Galaxy S10, i zde výrobce sáhl po prizmatické úpravě zad, která vytváří velmi jemný barevný přechod. K dispozici budou tři varianty – černá, bílá a modrá.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.