Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S III: Známe doporučenou koncovou cenu

Samsung Galaxy S III: Známe doporučenou koncovou cenu

V oficiálním českém obchodě společnosti Samsung byl konečně naceněn očekávaný model Galaxy S III (preview). Prodávat se zatím bude v 16GB verzi ve dvou barevných variantách – bílé (marble white) a modré (pebble blue) za doporučenou koncovou cenu 15 490 Kč včetně DPH. Původně jsme tipovali, že by se mohl prodávat za cenu těsně pod hranicí patnácti tisíc Kč, ale nakonec je částka o něco vyšší. Pokud vše půjde podle plánu, měl by se Galaxy S III začít prodávat v pondělí 4. června.

  


Reklamní spot, který se bude v USA a UK zobrazovat na vybraných televizních stanicích

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Největším konkurentem pro Galaxy S II je v současné době HTC One X. Oba dva modely nabízejí poměrně shodné hardwarové parametry, One X je ale levnější, což může být konkurenční výhodou. Zajímá nás, který z modelů byste si vybrali vy – dali byste raději přednost novince od Samsungu nebo levnějšímu One X? Je škoda, že se v Evropě neprodává smartphone Pantech Vega Racer 2, který má opravdu povedený design a skvělé parametry.

HTC One X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments