Samsung Galaxy S III na nových snímcích nebo jde opět o podvrh?

Téměř každý příznivce zeleného robůtka netrpělivě vyhlíží příchod smartphonu Samsung Galaxy S III. Ten by měl navázat na veleúspěšný model Galaxy S II, který si za rok od svého vydání získal nespočet spokojených uživatelů po celém světě. Není proto divu, že na internetu se neustále objevují méně či více věrohodné informace, které po částech odkrývají specifikace tohoto nadcházejícího etalonu mezi současnými smartphony. Zahraničnímu serveru Gizmodo se dokonce podařilo získat snímky, na kterých má být zachycena jeho údajná podoba.

  

Jak si můžete všimnout, vzhled telefonu působí dojmem, že jeho samotné tělo je zasazeno do rámečku, který má zřejmě plnit maskovací funkci. Další zákulisní informace uvádějí, že novinka by měla být tenčí než model Galaxy S II a zároveň o chlup těžší. Povýšit by mělo i rozlišení fotoaparátu na 12 Mpx. Srdcem telefonu se má stát čtyřjádrový procesor z rodiny Exynos. Zřejmě se vám nyní (stejně jako mě) honí hlavou velké množství otázek na novou vlajkovou loď korejského výrobce. Na ně bychom měli dostat odpovědi již 3. května na tiskové konferenci Samsungu, která se koná v Londýně a na které nebude chybět ani naše redakce, takže se můžete těšit na aktuální informace přímo z místa dění. Jaký je váš názor na pravost přiložených snímků? Jedná se podle vás o skutečnou podobu modelu Galaxy S III, nebo se jedná o další z mnoha podvrhů? Některé zahraniční zdroje rovněž spekulují, že se jedná o prototyp smartphonu Galaxy W (middle-end).

Autor článku Richard Streit
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku