Samsung Galaxy S III a další smartphony v červnu u Vodafone

Vodafone v červnu zařadí do nabídky očekávaný model Samsung Galaxy S III, dále také nové smartphony od HTC, Sony a nový tablet od Samsungu. Zákazníci si mohou vybírat i další telefony z široké nabídky a ti, kteří mají aktivovaný datový tarif, získají ještě dodatečnou slevu 1 000 Kč ke zvýhodněné ceně nového telefonu. 

- - -

Samsung GALAXY S III – dlouho očekávaná novinka od Samsungu je vybavená čtyřjádrovým procesorem a skvělou grafikou. Oblé tělo přístroje je vyrobeno se speciální povrchovou úpravou a displej je chráněn tvrzeným sklem Gorilla Glass 2. Telefon funguje pod operačním systémem Android 4.0.4 s operační pamětí 1 GB. 8 Mpx fotoaparát s detekcí úsměvu a panorama asistentem potěší i náročné uživatele. Nabízí také zajímavost v podobě technologie Smart Stay, která zajistí, že se displej nevypne například při čtení elektronické knihy nebo prohlížení webových stránek. Vodafone ho nabízí za standardní cenu 14 977 Kč. V případě MMP ve výši 2 177 Kč jej můžete získat za 9 777 Kč. Dostupná bude pouze bílá varianta, modrá nabrala 2 – 3týdenní zpoždění.

Samsung GALAXY Y – levný smartphone s operačním systémem Android 2.3. a operační pamětí 253 MB osloví nenáročné uživatele, kteří s chytrými telefony teprve začínají.  Telefon má k dispozici 2 Mpx fotoaparát, Wi-Fi, HSDPA a GPS. Vodafone ho nabízí za standardní cenu 2 977 Kč. 

HTC Desire C – nástupce oblíbeného modelu Wildfire S má o něco větší a kvalitnější displej, lepší paměť a je levnější. Funguje pod operačním systémem Android 4.0, má nejnovější grafickou nadstavbu Sense 4 a 5Mpx fotoaparát. Vodafone ho nabízí za standardní cenu 4 977 Kč. 

Samsung GALAXY Ace plus – tento model běží na operačním systému Android 2.3 Gingerbread, má ve svém vybavení Wi-Fi, Bluetooth, HSDPA a GPS. Telefon doplňuje 5 Mpx fotoaparát. Vodafone ho nabízí za standardní cenu 6 377 Kč. 

Nokia Lumia 610 – třetí model z rodiny Lumia je nejlevnějším telefonem se systémem Windows Phone a design je přizpůsoben mladším uživatelům. Smartphone s kapacitou paměti 8 GB má 3,7 palcový displej a 5 Mpx fotoaparát a je také ideální pro ty, kteří se chtějí seznámit se systémem Windows Phone. Vodafone ho nabízí za standardní cenu 5 977 Kč. 

Sony Xperia P – smartphone se zajímavým designem z hliníkové konstrukce se chlubí kvalitním zařízením. Mobil má dvoujádrový procesor a grafiku Mali-400MP, hlasitý reproduktor a výborný dotykový displej. Vodafone ho nabízí za standardní cenu 9 777 Kč. 

Samsung GALAXY Tab 2 10.1 – nástupce oblíbeného tabletu má jiný design a běží pod operačním systémem Android 4.0. Novinkou jsou také přesunuté reproduktory, nyní jsou vedle displeje. Tablet má také nadstavbu TouchWiz, operační paměť 1 GB a 3Mpx fotoaparát.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku