Samsung Galaxy Premier představen: 4,65″ HD displej, Jelly Bean a 1 GB RAM

Po řadě spekulací Samsung oficiálně představil nový chytrý telefon s názvem Galaxy Premier. Jedná se o zařízení střední třídy a nabídne 4,65″ SuperAMOLED displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, dvoujádrový procesor TI OMAP 4 o taktu 1,5 GHz a 1 GB paměti RAM.

 

O pořízení fotografií se postará hlavní fotoaparát s rozlišením 8 Mpix sekundovaný přední 1,9Mpix kamerkou pro videohovory.  Pokud na telefonu rádi posloucháte hudbu či sledujete filmy, nemusíte se bát o místo – Galaxy Premier bude dodávan s 16 GB vnitřního úložiště, které si můžete rozšířit o dalších 32 GB pomocí microSD karty.

 

Zařízení by se mělo začít prodávat během listopadu, je však cílené na východoevropský trh, tudíž zatím nemůžeme potvrdit, kdy a zda vůbec se objeví u nás. Cenu Galaxy Premier stanovil Samsung na 679 dolarů (v přepočtu zhruba 13 tisíc Kč), což je na zařízení střední třídy poměrně dost.

Zdroj

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku