Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note: Zařízení, které dokáže ovládat i slon

Samsung Galaxy Note: Zařízení, které dokáže ovládat i slon

Je víkend, tak proč se nepodělit o zajímavé a zřejmě i trochu virální video, na kterém je zachycený slon Peter, který si hraje s tabletofonem Galaxy Note od Samsungu (recenze). Autoři klipu prozradili, že během nahrávání nebylo použito žádných efektů, ale že jde o skutečné záběry a slonovi zkrátka Galaxy Note sedl. Něco mi říká, že slon sice chytrý bude a s tabletem si dokáže vyhrát, ale za videem zřejmě stojí přímo Samsung, protože tenhle klip poslouží jako výborná a hlavně nenásilná reklama na Galaxy Note. Klip získal během prvních pěti dnů od zveřejnění přes 1 700 000 zobrazení a vzhledem k jeho charakteristice je zřejmé, že se Internetem bude šířit dál a číslo rychle naroste. Ale dost už spekulací, pusťte si video a kochejte se :-)

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. dodikovec (neregistrovaný)

  Úžasnej mobil ;))

 2. jardapro (neregistrovaný)

  Úžasnej slon :-)

 3. Mauik (neregistrovaný)

  Tu si o Galaxy Note vela dobreho nemyslia… [odkaz]

  a tak som si jeden kupil aj ja :D

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Galaxy Note je myslím hodně povedené zařízení a svými funkcemi zaplnilo mezeru na trhu. A prodejní čísla také naznačují, že s ním Samsung slaví úspěch, takže to určitě špatná volba nebyla :)

 4. dede (neregistrovaný)

  tiež mam Galaxy Note a možem povedat len-spokojnost :-) Ocividne aj ten slon je s nim spokojny :D

 5. jacek (neregistrovaný)

  Úžasnej mobil(taky ho mám), slon a i slečna ve videu je šik.

 6. zune85 (neregistrovaný)

  aj pán Rosemberg by ho vedel svojím chobotom ovládať :D

 7. Kubakaa (neregistrovaný)

  Video je hodně povedené..:) A co se týče „NOUTA“ jsem s ním maximálně spokojený..:)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *