Samsung Galaxy Note II se dočká červené, černé a hnědé varianty

Samsung Galaxy Note II se stal poměrně úspěšným přístrojem, jehož prodeje se počítají na miliony. Svého stájového sourozence Galaxy S III sice zdaleka nepřekonal, jelikož jeho velikost je pro mnoho uživatelů nepřípustná, přesto však předčil očekávání. V nabídce ale pro určitou skupinu zákazníků mohla chybět nějaká opravdu konzervativní barva, jelikož modrá i bílá z tohoto kruhu nepatrně vybočují.

 
Takto bude vypadat černý tabletofon Galaxy Note II 

Tomuto problému je ale konec. Velmi podobně, jako v případě modelu Galaxy S III, se nyní dočkáme i elegantní černé varianty, která bude odhalena na některém z chystaných veletrhů. V ideálním případě se dočkáme již na CES konajícím se začátkem ledna, v tom horším až na MWC, jež má datum stanovené na konec února.

Aktualizováno 2. ledna

Podle dalšího úniku informací to vypadá, že se nedočkáme jen černé varianty, ale nově přibude ještě tmavě červená a hnědá, podobně jako se tomu v minulosti stalo u Samsungu Galaxy S III. V tuto chvíli ale není jasné, které z nových barevných variant se oficiální cestou dostanou na český trh.

 

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku