Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note II se dočká červené, černé a hnědé varianty

Samsung Galaxy Note II se dočká červené, černé a hnědé varianty

Samsung Galaxy Note II se stal poměrně úspěšným přístrojem, jehož prodeje se počítají na miliony. Svého stájového sourozence Galaxy S III sice zdaleka nepřekonal, jelikož jeho velikost je pro mnoho uživatelů nepřípustná, přesto však předčil očekávání. V nabídce ale pro určitou skupinu zákazníků mohla chybět nějaká opravdu konzervativní barva, jelikož modrá i bílá z tohoto kruhu nepatrně vybočují.

 
Takto bude vypadat černý tabletofon Galaxy Note II 

Tomuto problému je ale konec. Velmi podobně, jako v případě modelu Galaxy S III, se nyní dočkáme i elegantní černé varianty, která bude odhalena na některém z chystaných veletrhů. V ideálním případě se dočkáme již na CES konajícím se začátkem ledna, v tom horším až na MWC, jež má datum stanovené na konec února.

Aktualizováno 2. ledna

Podle dalšího úniku informací to vypadá, že se nedočkáme jen černé varianty, ale nově přibude ještě tmavě červená a hnědá, podobně jako se tomu v minulosti stalo u Samsungu Galaxy S III. V tuto chvíli ale není jasné, které z nových barevných variant se oficiální cestou dostanou na český trh.

 

Zdroj

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

8 komentářů

 1. Mám biely… Tuším si ho prefarbím :-D

 2. Modrá nebo černá, to už je asi jedno, spis to jen rozsiri vyber.

 3. Tomáš (neregistrovaný)

  Jaká modrá? Dělá se bílý a šédý (titan grey), ten je myslím konzervativní dost………..

 4. Kdyby radši hned od začátku měli dostupný verze s 32/64GB vnitřní paměti. To je snad jediná věc, která tenhle telefon „dusí“…člověk musí na verzi s větší kapacitu čekat celý měsíce od uvedení na trh a i dnes se u nás nedá ofiko kupit….hlavně že řešej barvičky

  • S pametmi se dela jako kdyby to byla kdovi jak draha zalezistost..Dela se z toho vyborny byznys,do vseho se dava usmolenych 16GB a 32GB ci dokonce 64GB je vyjimka..

  • Souhlas. Ostatní parametry se div né zvojnásobují každou novou generací telefonů, ale stále nějběžnější velikost paměti 16GB je parametr jakoby z roku 2008. Paměťovka to v monoha případech nezachrání, když na ní nejde skoro nic nainstalovat bez rootů a jinejch kejlkí.

  • Tak tak, snad jen Apple prostě od každého modelu automaticky vrhne na trh modely s 3mi kapacitami (16/32/64) a nedělá s tím štráchy. Ostatní, HTC, Samsung, Google,….:-/

 5. cierna je vraj fake

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).