Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note II na prvním renderu: Realita nebo podvrh

Samsung Galaxy Note II na prvním renderu: Realita nebo podvrh

Oficiální představení nové generace „tabletofonu“ Samsung Galaxy Note II se nezadržitelně blíží; korejský gigant chystá premiéru na středu 29. srpna při příležitosti konání veletrhu IFA 2012 v Berlíně, kde nebude chybět ani naše redakce, takže se můžete těšit na aktuální zpravodajství přímo z místa dění.

Server GSMArena.com před několika okamžiky zveřejnil nový render, na kterém má být údajná podoba modelu Galaxy Note II. Zařízení na snímku na první pohled připomíná zvětšený Samsung Galaxy S III a částečně se shoduje s obrázkem, který unikl už na začátku července. I přesto si netroufáme tvrdit, zda takto Galaxy Note II skutečně bude vypadat a nejedná se o podvrh. Už před premiérou Samsungu Galaxy S III (recenze) se totiž objevovaly desítky zaručených renderů a finální podoba byla nakonec odlišná.

 


Připomínáme, že Galaxy Note II nabídne 5,5″ Super AMOLED displej s rozlišením 1 280 x 800 px, quad-core procesor Exynos 4 s taktem 1,5 GHz pro každé jádro, 1 GB RAM a 8Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel Štrobl
Uživatel
Pavel Štrobl

Na rovinu? Jestli tohle Samsung vypustí do světa, tak u mě skončil.

hewlett
Uživatel
hewlett

Aha. To má Samsung ale pech, tohle až se dozví Oh-Hyun Kwon tak si strachem o odbyt nadělá do kalhot.

Crozz (neregistrovaný)
Anonym
Crozz (neregistrovaný)

tak to mě se zase líbí :-)

uni
Uživatel
uni

Nejzajímavější bude, co nabídne stylus, fakticky jediný výrazný odlišitel od SGS III, který asi tuhle řadu u uživatelů dost vykanibalizuje, tedy bych se nedivil, kdyby Note II nenavázal na úspěch Note.