Samsung Galaxy Note II na prvním renderu: Realita nebo podvrh

Oficiální představení nové generace „tabletofonu“ Samsung Galaxy Note II se nezadržitelně blíží; korejský gigant chystá premiéru na středu 29. srpna při příležitosti konání veletrhu IFA 2012 v Berlíně, kde nebude chybět ani naše redakce, takže se můžete těšit na aktuální zpravodajství přímo z místa dění.

Server GSMArena.com před několika okamžiky zveřejnil nový render, na kterém má být údajná podoba modelu Galaxy Note II. Zařízení na snímku na první pohled připomíná zvětšený Samsung Galaxy S III a částečně se shoduje s obrázkem, který unikl už na začátku července. I přesto si netroufáme tvrdit, zda takto Galaxy Note II skutečně bude vypadat a nejedná se o podvrh. Už před premiérou Samsungu Galaxy S III (recenze) se totiž objevovaly desítky zaručených renderů a finální podoba byla nakonec odlišná.

 

Připomínáme, že Galaxy Note II nabídne 5,5″ Super AMOLED displej s rozlišením 1 280 x 800 px, quad-core procesor Exynos 4 s taktem 1,5 GHz pro každé jádro, 1 GB RAM a 8Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku