Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 9: známe české ceny a dostupnost

Samsung Galaxy Note 9: známe české ceny a dostupnost

Nejnovější vlajkový model společnosti Samsung už má svou oficiální podobu (mrkněte se na naše exkluzivní první dojmy přímo z New Yorku) a my pro vás máme informace o cenách jednotlivých paměťových variant i dostupnosti. Samsung Galaxy Note 9 je v České republice a na Slovensku možné předobjednat od dnešního večera, do prodeje se dostane 24. srpna. Za 128GB model zaplatíte 25 999 Kč (999 eur), 512GB varianta vás přijde na 32 499 Kč (1 249 eur).

Exkluzivní edice s hodinkami Gear S3 Frontier

Samsung bude nabízet také limitovanou edici ve speciálním balení, ve které najdete 512GB verzi společně s chytrými hodinkami Gear S3 Frontier. Za tu si výrobce bude účtovat 34 999 Kč (1 349 eur). Běžná cena hodinek Gear S3 Frontier je přitom 7 999 Kč (309 eur), nicméně v rámci této nabídky vyjdou jen na 2 500 Kč (100 eur). Zatímco limitovaná 512GB edice s hodinkami a klasická 128GB verze bude v prodeji dostupná od 24. srpna, samostatná 512GB varianta se dostane do prodeje až v průběhu září (tuto verzi není možné předobjednat).

Výslednou částku můžete snížit až o několik tisíc korun při odkupu vašeho současného smartphonu. Získat můžete slevu až 2 500 Kč (100 eur), v případě odprodeje staršího modelu řady Galaxy Note dokonce cenu můžete snížit až o 5 000 Kč (200 eur). Další informace o této akci najdete na stránkách NovySamsung.cz, případně NovySamsung.sk.

128GB Samsung Galaxy Note 9 se v České republice a na Slovensku bude prodávat v modré (Ocean Blue) a černé barvě (Midnight Black), 512GB verze bude dostupná jen v černé. Uvedení růžové (Lavender Purple) a měděné (Metallic Copper) zatím v plánu není.

Samsung Galaxy Note 9: videorecenze

Samsung Galaxy Note 9: recenze

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Proc davaji k novymu Note9 balicek se staryma hodinkama a nejsou tam ty novy? :-( to nechapu.

    • Tak lidi maji radi nrco zdarma a maji na sklade hromadu starych a tohle je dobry zpusob jak se jich zbavit, kdyz uz moralne zastaravaji a uz by se treba tak neprodavali.Takhle nalakaji zájemce o Note a Samsung na tom vsem vydela prece:)

  2. První várka slev a akcí za 3…2…1…

  3. Nějak se mi to nezdá s tou verzi duos.. Podle mě by všechny note 9 měly mít hybridní slot s možností sim/Sim nebo sim/SD ne?

    • No právě, DUOS označuje možnost duálního využití, proto je tam ten hybridní slot s možností buď 2 x SIM nebo 1 x SIM + 1 x microSD, to je i na předchozí verzi Note 8.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).